Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
malinka9
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:45

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: malinka9 »

Przy takim trybie pracy niemal mieszkasz w szpitalu. Jak ktoś ma rodzinę to za długo tak nie pociągnie.

chyba że ma rodzinę pracującą w tym samym szpitalu
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: Mårran »

To ja chcę mieć dzieci pracujące w szpitalu Ale jako płód też, czy dopiero po urodzeniu?

Zresztą rodzina w szpitalu wyglądałaby jak w Chirurgach: każda para w innej kanciapie
Pani Buka
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: Padre Morf »

Kardiolog, na niektórych oddziałach sa jeszcze separatki
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: Jootka »

Jak ktoś zainteresowany tematem polecam poogladac Na dobre i na złe", tam mozna nauczyc sie jak byc wybitnym specjalistą i wspaniałym człowiekiem, a dodatkowo ostatnie odcinki zapoznają z topografia szpitala pod kątem możliwości wykorzystania dodatkowych, z pozoru bezuzytecznych pomieszczeń.
tchorz
Posty: 1120
Rejestracja: 12 paź 2009, o 17:53

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: tchorz »

Tak sobie czytam i. widomo, jak trafie do szpitala to chciałabym,żeby był tam jakis lekarz. Ale nie wiem czy akurat w 72 godzinie dyżuru.
Ja po nieprzespanej jednej nocy nie jestem zbyt kumata.
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: Jootka »

Niektorzy są tak kumaci w pierwszej godzinie dyzuru jak inni w 72h wiec mysle ze kwestia sprawdzania kompetencji w ten sposob moze byc czasami betonowym kolem ratunkowym
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Medycyna, a życie prywatne-rodzina itp.

Post autor: Grzybu123 »

Nie no nie ma takiej możliwości, żeby człowiek był w pełni możliwości (a takiej się wymaga przy pracy nad życiem innego człowieka) przez cały czas. Podobnie jak kierowcy tutaj bardzo łatwo o wypadek (który jednak często jest cichy i zabija dużo później) a jedyny powód, dla którego nie ma taho (ort-) to po prostu zbyt mała liczba lekarzy.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości