medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
konstantynopoli
Posty: 10
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 18:38

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: konstantynopoli »

rzeczywiście, jest czego zazdrościć. studia na ukrainie to najwyższy prestiż, wszystkich którzy tam studiują rozpiera duma, a tych, którzy niestety nie dostąpili tego zaszczytu skręca z zazdrości.
co z tego,że znasz kogoś, kto kiedyś nostryfikował dyplom ukraiński? ja też znam wiele osób i się nie chwalę. szkoda, że wam na tej ukrainie nie powiedzieli, że czasy się zmieniają, procedury i zasady też. a to, że w kwestii nostryfikacji podpierasz się tylko tym, że kogoś znasz, lub o kimś słyszałeś świadczy tylko o tobie. ale są też tacy, którzy wolą zadzwonić w odpowiednie miejsce i się dowiedzieć. sam też mógłbyś to zrobić.
Damcio
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2009, o 16:25

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Damcio »

w Ivano jest mistrzowsko : D
Awatar użytkownika
Sephora
Posty: 403
Rejestracja: 13 lut 2009, o 17:26

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Sephora »

pod jakim względem. Rozwiń swoją wypowiedź.
Awatar użytkownika
shepard
Posty: 20
Rejestracja: 18 cze 2010, o 11:36

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: shepard »

Gosiak pisze: pod jakim względem. Rozwiń swoją wypowiedź.
Kolega miał na myśli chyba niechodzenie na zajęcia, opiepszanie się pełną gębą no i oczywiście polepszanie sobie stosunków student-dziekan poprzez sypanie kolegów
konstantynopoli
Posty: 10
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 18:38

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: konstantynopoli »

nie dajcie sie na to wszystko nabrac, polscy ukrainscy studenci solidarnie bronia swoich fantastycznych studiów, bo wstyd się przyznać, że się nic nie umie!
o poziomie medycyny na ukr moze świadczyć np to, że większość ludzi po przeszczepach umiera. ukraina to jeden wielki syf.
Ice
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2009, o 16:07

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Ice »

konstantyszanty bo wszędzie indziej przeszczepy = 100% szansy na przeżycie , zresztą co to ma do rzeczy? Ludzie normalnie pracują w zawodzie po Ukrainie. Oj boli boli ciebie ta świadomość co?
konstantynopoli
Posty: 10
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 18:38

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: konstantynopoli »

mnie póki co nic nie boli.
bawi mnie to wszystko, to jak pseudostudenci się bronią i sami muszą się dowartościowywać i wmawiać sobie,że ich studia są normalne. ja wiem,że nie są i dzielę się tym z innymi.
jasne,że ludzie z ukrainy pracują w zawodzie, na pewno nie jednym
a o tym, jak świetnie im idzie ta praca świadczą np takie wiadomości, że dentysta z podkarpacia tak cudownie się sprawdził w swojej roli,że wszystkie aparaty ortodontyczne, które założył poodpadały to idealnie obrazuje to co tam się dzieje. studia na UA to pic na wodę.
kto chce się w to wszystko bawić to jego sprawa.
Ice
Posty: 11
Rejestracja: 10 lut 2009, o 16:07

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: Ice »

"że wszystkie aparaty ortodontyczne, które założył poodpadały to idealnie obrazuje to co tam się dzieje polskie uczelnie potrafią wytworzyć konowałów co nie ten ząb ci wyrwą, ale to tylko przypadki z najbliższej okolicy a nie województwa, jakim cudem 5 lat to się na uczelni uchowało?To dopiero świadczy o polskich uczelniachTak więc swoje argumenty schowaj dla siebie
konstantynopoli
Posty: 10
Rejestracja: 7 kwie 2008, o 18:38

Re: medycyna ,farmacja i stomatologia w ivano frankovsku ( stan

Post autor: konstantynopoli »

nie schowam, bo wiem jak wyglada stomatologia w polsce a jak na ukrainie. wiadomo, że każdy może się mylić. ale co innego błędy a co innego fikcyjne studia za kase. nie wiem po co wszyscy z ua udają, że są pilnymi studentami i każdy udaje, że nie zapłacił za żaden egzamin
zresztą wyniki lepu i ldepu mówią same za siebie, nic nie trzeba dodawać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 8 gości