czaszka

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Copacabana
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:38

Re: czaszka

Post autor: Copacabana »

czesc, chcialabym kupic w miare niezniszczona czaszke, czy ktoś moze sprzedac? pozdrawiam
Myszor
Posty: 15
Rejestracja: 11 sie 2008, o 09:10

Re: czaszka

Post autor: Myszor »

Na razie jedna osoba pytała a tą czaszkę, ale ja mam sporo materiałów a i z czachą jeszcze nie wiadomo co. Dam Ci znać jakby co.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: czaszka

Post autor: a_niap »

Ja mam pytanie techniczne: czy ta czaszka jest rzeczywiście tak niezbędna na kierunku lekarskim? Bo z tego co pytam o to co trzeba miec to wszyscy jako pierwsze wymieniaja czaszke.
Copacabana
Posty: 19
Rejestracja: 9 lip 2008, o 07:38

Re: czaszka

Post autor: Copacabana »

dzieki za odpowiedz:) czekam na wiadomosc w razie czego

ps ostrzezenie wcale nie bylo smieszne
bratek
Posty: 23
Rejestracja: 10 lip 2008, o 16:38

Re: czaszka

Post autor: bratek »

a_niap pisze:Ja mam pytanie techniczne: czy ta czaszka jest rzeczywiście tak niezbędna na kierunku lekarskim? Bo z tego co pytam o to co trzeba miec to wszyscy jako pierwsze wymieniaja czaszke.
Czaszka nie jest niezbędna ale bardzo pomocna, a pieniądze wydane na nią nie przepadną bo odsprzedasz ją za tą samą kasę
Ale dużo ludzi nie ma swojej czaszki a kolokwia i egzamin zdają ucząc się z Bochenka i atlasów, poza tym można wypozyczyć ją w anatomicum ( tylko, że nie stacza dla wszystkich)
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: czaszka

Post autor: a_niap »

Ile tak mniej więcej trzeba wydac gdyby się chciało kupić czaszkę?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: czaszka

Post autor: Medycyna Lwów »

raczej zainteresujcie się własnymi czaszki, a przede wszystkim ich zawartością. Za dalsze oferty handlu ludzkimi szczątkami będą dalsze ostrzeżenia.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: czaszka

Post autor: a_niap »

Za dalsze oferty handlu ludzkimi szczątkami będą dalsze ostrzeżenia.
To żadna oferta handlu. Pytanie było z czystej ciekawości
Myszor
Posty: 15
Rejestracja: 11 sie 2008, o 09:10

Re: czaszka

Post autor: Myszor »

No i z muzeum to za odpowiedniacenę od pana Janka. I to tylko na weekend.
Można zaliczyć i bez czaszki, ale łatwiej się uczyć jak się takową ma przed nosem.
jasio

Re: czaszka

Post autor: jasio »

to prawda, z czachą jest po prostu łatwiej. A poza tym na zaliczeniu można odpowiadać na swojej czaszce, na której się uczyło.
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: czaszka

Post autor: Medycyna Lwów »

no to fajnych macie asystentów.
Jak ktoś ma zerową wyobraźnię przestrzenną to niech sobie załatwia.
pomarańcza
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2008, o 15:19

Re: czaszka

Post autor: pomarańcza »

kaamil a Ty pewnie i bez atlasu i oczywiscie bez czaszki wszystko pieknie z tekstu wyczytujesz i wizualizujesz sobie przestrzennie. geniusz?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: czaszka

Post autor: Medycyna Lwów »

nie, u nas można było o woli oglądać na zajęciach i wypożyczać z prosektorium czaszkę i kości przez cały październik i oglądać na korytarzu. Na pewno bym nie kupił, to to kiedyś był człowiek. Różne morale mają ludzie.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości