Ile zarabia okulista?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Gormetiel
Posty: 50
Rejestracja: 19 lut 2008, o 19:46

Ile zarabia okulista?

Post autor: Gormetiel »

Jak w temacie
Widziałam, że w trmacie o stomatologii przewinął się gdzieś wątek okulisty, ale proszę o szarszą odpowiedź.
lung
Posty: 606
Rejestracja: 26 sie 2007, o 14:05

Re: Ile zarabia okulista?

Post autor: lung »

Idz i sie ktoregos zapytaj.
Awatar użytkownika
Gormetiel
Posty: 50
Rejestracja: 19 lut 2008, o 19:46

Re: Ile zarabia okulista?

Post autor: Gormetiel »

Nie widzę potrzeby robienia śmietnika na forum tego typu postami. Instnieje coś takiego jak lojalka, więc w cztery oczy żaden mi nie odpowie.
Jeszcze raz proszę o wypowiedzenie się kogoś obeznanego w środowisku (przepraszam za literówki w pierwszym poście, ale nie mogę ich zmienić, jakiś bląd forum).
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Ile zarabia okulista?

Post autor: Padre Morf »

prywatnie 50-100zł od pacjenta/
adam87
Posty: 3
Rejestracja: 31 sie 2008, o 12:42

Re: Ile zarabia okulista?

Post autor: adam87 »

Sa i tacy ktorzy zarabiaja ponizej 2000zl, sa tez tacy ktorzy zarabiaja powyzej 6000zl.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Ile zarabia okulista?

Post autor: doktorka »

moja mama jest okulista, zarabia duzo, ale ma swoj prywatny NZOZ + optyk. przyjmuje prywatnie i na NFZ, robi zabiegowke mala. jednym slowem- jak dobrze zainwestujesz i ciezko pracujesz, to swietna specjalizacja. mysle, ze zasada ta sprawdza sie w kazdej specjalizacji, no moze prawie kazdej (np medycyna sadowa.troche inna sprawa])
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości