czy to szkodzi zdrowiu??

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
alus
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 13:56

czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: alus »

Witam.
Otóż moja sąsiadka wyrzuca popiół na ulicę (moja ulica jest nie utwardzona po prostu ziemia) i czy to szkodzi jakoś zdrowiu popiół jest na całej długości ulicy.nasila sie to w zimę jak pali w piecu. strasznie mnie to denerwuję


PS.zwracałem jej uwagę już parę razy i nic dalej wyrzuca mam zamiar zrobić jej fotkę i zadzwonić po straż miejską bo nie mam zamiaru żyć na śmietnisku pozatym nie wyrzuca tylko popiołu ale także odpadki po jedzeni. obierki po ziemniakach ale to jeszcze mi tak strasz nie przeszkadza bo te odpadki z jedzenia wyrzuca w takie zarośla ale ten popiół na ulicę raz przez to przebiłem oponę w motorze. gwoździ z popiołu


Zwracaj uwagę na ortografię.Popiuł iwyżuca może niektórych razić.
Morfeusz
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2008, o 04:40 przez alus, łącznie zmieniany 1 raz.
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: milka.1985 »

sam popiół (drzewny) nie szkodzi zdrowiu - użyźnia glebę. ale znając twoją sąsiadkę to pewnie pali nie tylko drewnem i węglem ale również starymi buciorami, reklamówkami i w ogóle wszystkim czym popadnie - a to już jest groźne - nie tylko sam popiół, ale przede wszystkim spaliny!możesz jej powiedzieć (bo pewnie wierząca, będzie lepiej jeśli będzie moherowym beretem) że zanieczyszczanie środowiska naturalnego to bardzo poważny i ciężki grzech (sam Jan Paweł II o tym pisał) i za każdym razem musi się spowiadać nawet z wyrzucanych obierków w krzaki a nie do kompostnika może to zadziała hihihi
alus
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 13:56

Re: czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: alus »

ta moja sąsiadko to. potocznie wszyscy mówią na nią kocmołuch denerwuje całą ulicę czepia sie wszystkiego nawet jak pies szczeka na listonosza i jednego psa mi już załatwiła wsadziła mu właśnie pozostałości po obiedzie gdzie były kości których psy nie mogą jeść bo mają ostre końce no i pies zjadł bo znał kocmoucha od lat psa (dostaliśmy przy zakupie domu od poprzednich właścicieli [owczrek niemiecki]) no i przebiło mu wątrobę i zmarł ltbeczy a i ona wcale nie jest religijna.

PS.teraz mam nowego psa również owczarka niemieckiego który jest jeszcze dość mały ale verwe ma i szczeka w cały świat.Już ona nic nie wrzuca psu bo wtedy jej taką afere zrobiłem.
a nowy pies jej raczej nie polubił i jak tylko ją zobaczy to szczeka i szczeka ) i sie ciesze że ją denerwuje. wiem może to trochę chamskie ale to za tego poprzedniego psa.

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 20:17 ]
a z tego co widzę to pali czym popadnie tak jak napisałaś milka. 1985
milka.1985
Posty: 332
Rejestracja: 23 lip 2008, o 11:41

Re: czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: milka.1985 »

u to masz przechlapane . jednym słowem radzę wezwać psa (dobrze będzie jeśli zrobisz jej zdjęcia i to nawet przez cały tydzień jej rób te zdjęcia) wezwij policję, że zanieczyszcza odpadkami środowisko (wyrzuca pozostałości w miejscu do tego nie dozwolonym!) i pokażesz im zdjęcia a policja powinna zrobić z nią porządek i wlepić jej wysoki mandat a jeśli to nie poskutkuje . cóż . wytocz jej spraw w sądzie albo tylko ty, albo całą dzielnicą/ ulicą .

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 20:22 ]
i fotografuj, fotografuj i jeszcze raz fotografuj ją a nawet kręć filmy będzie lepsze

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 20:24 ]
o i rób zdjęcia w przybliżeniu tego co ona wyrzuca bo zawyrzucanie śmieci i gruzu w miejscach do tego nie dozwolonych grozi kara grzywny lub pozbawienia wolności hehe staraj się wszystko mieć udokumentowane, żeby mieć jak najwięcej dowodów

[ Dodano: Pią Wrz 19, 2008 20:26 ]
i popytaj sąsiadów czy w razie czego będą zeznawać przeciw kocmołuchowi
alus
Posty: 5
Rejestracja: 19 wrz 2008, o 13:56

Re: czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: alus »

jedną fote mam jak sie przypadkowo w tle znalazła wywalająca coś ale gdzie ta fota poszukam jej a i jeden sąsiad taki młody (z 13 lat ma) bardzo jej nie lubi (mamy coś wspólnego hehe) i ma pewnie cała galerie bo widziałem kiedyś jak jej robił jak wynosiła odpady. porobię jej jeszcze ja foty zapytam sie czy mam dzwonić na policje czy przestanie wywalać odpadki jak powie że nieprzestanie to dzwonie jak powie że przestanie to poproszę sąsiada że jak by coś zobaczył że wyrzuca to żeby mi powiedział a co do zeznawania jestem pewny że mnie poprą a i jeszcze jedno raczej w nocy nie będzie wyrzucać bo o godz. 19 zamyka furtkę i nikt już nie wejdzie ani nie wyjdzie P
Awatar użytkownika
ziabol
Posty: 319
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 16:10

Re: czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: ziabol »

skąd się biorą tacy ludzie? no bez kitu.
współczuje kobicinie zmarnowanego życia, straszliwie zgorzkniała
Awatar użytkownika
Theos
Posty: 156
Rejestracja: 2 lut 2008, o 22:21

Re: czy to szkodzi zdrowiu??

Post autor: Theos »

Co za ograniczona osoba, mam nadzieję że uda Ci się jakoś temu zaradzić
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości