grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: gosiaczek;) »

Oj nie wiem, akurat trafiłam na koleżankę z grupy takiej jak moja tylko rok starszą, od której kupowałam książki i dlatego wiem Ale to co słyszałaś jest w większości grubo przesadzone Opiekun roku jest podobno świetny
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: kuskus »

No to super
Słyszałam, że asystenci uwalają, są do granic możliwości hamscy itd. W dodatku nikt z mojego otoczenia nie wierzy, że przetrzymam pierwszy rok więc ogólnie moje nastawienie jest okropne.
Ile dałaś za książki w sumie? kupiłaś komplet? jest taka możliwość? bardzo by mnie to interesowało
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: gosiaczek;) »

Wiesz co, nie mam jeszcze wszystkich, brakuje mi atlasy i bartla z embrio a za książkii materiały dałam 150zł plus dokupiłam kompendium z histologii i skrypty skawiny. Przeszukaj bazar na kopernika, tylko teraz forum jest chwilowo niedostępne. Tam jest naprawdę dużo ofert I nie nastawiaj się tak negatywnie, oni nas tam mają uczyć a nie torturować, a na specyficznych ludzi trafić można wszędzie, także uszy do góry! Jak się spotkamy to pogadamy szerzej na ten temat, a na razie cieszmy się wakacjami, jeszcze tydzień nam został!
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: kuskus »

hmm a myślisz, że w akademiku będą jakieś oferty od starszych roczników? hmm 150zł? to chyba dlatego, że od kolezanki ale fajnie by było jakby wszyscy tak sprzedawali mnie to straszyli, że jedna książka 600 zł więc pozytywnie jestem zaskoczona

No spotkać się musimy koniecznie bo widzę, że jesteś nieźle po informowana a ja wcale chyba
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: gosiaczek;) »

600 zł? hahaha najwięcej ok 400 lub coś ponad lekko musiałabyś dać za atlas jeśli chcesz kupić. A to nie od koleżnki tylko z forum kopernika, wcześniej jej nie znałam Przy okazji odbioru materiałów w Krk opowiedziała mi parę rzeczy Myślę, że w akademiku też będą chętni do sprzedawania

Poinformowana, no trochę może tak, bo czytam dość regularnie forum, ot tak wolę być zorientowana
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: Agnieszka88 »

Czy orientuje się może ktoś kiedy pojawi się nasz plan?
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: kuskus »

do 30 września ma sie pojawić na stronie cmuj kierunku lekarskiego.tyle mi wiadomo tylko.

a no niestety ludzie lubią pleść głupoty.
a ja sobie o tym forum kopernika przypomniałam jak już nie działa jak zwykle w porę dobrze ze te problemy techniczne chwilowe
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: Agnieszka88 »

Dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
kuskus
Posty: 182
Rejestracja: 8 lip 2008, o 12:38

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: kuskus »

Nie ma sprawy
A Ty Aga, która grupa?
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: Agnieszka88 »

Jestem z grupy 2
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: gosiaczek;) »

Witam witam ja też 2 D (ale chyba już na kopernika się spotkałyśmy)
Agnieszka88
Posty: 20
Rejestracja: 1 lip 2008, o 09:54

Re: grupy na zajęciach, 1 rok ;)

Post autor: Agnieszka88 »

Również witam. Na kopernika chyba rzeczywiście się już wcześniej spotkałyśmy Wysłałam Ci wiadomość na nk
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 23 gości