akademiki katowice

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Michalm
Posty: 19
Rejestracja: 22 lip 2008, o 10:06

akademiki katowice

Post autor: Michalm »

WitamOrientujecie sie czy trzeba wziąć swoją posciel czy jest tam jakaś? Są lodówki czy trzeba swoją ogarnąć? z góry dzieki za odpowiedzi/
Awatar użytkownika
marzenka
Posty: 150
Rejestracja: 27 lip 2008, o 03:09

Re: akademiki katowice

Post autor: marzenka »

w akademikach ogólnie jest tak, że lodówek w pokojach nie ma, a jeśli już jakaś jest to ewentualnie jedna na piętro we wspólnej kuchni co do pościeli - przy zakwaterowaniu zwykle dostajesz kołdrę i poduszkę no i poszewki ale oczywiście jeśli chcesz to możesz wziąć swoje (przynajmniej poszewki Ci radze zabrać z domu)
michalm

Re: akademiki katowice

Post autor: michalm »

A orientujecie sie gdzie trzeba sie stawić na to kwaterowanie w akademikach?
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: akademiki katowice

Post autor: Batha »

zapewne do akademika
zadzwoń najlepiej tam, gdzie dotałes zakwaterowanie, nawet w wakacje ktoś tam jest
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: akademiki katowice

Post autor: AmoSo »

michalm pisze:A orientujecie sie gdzie trzeba sie stawić na to kwaterowanie w akademikach?
przy akademiku chyba, zauważymy kolejkę
a tak nawiasem to:
Wydział Lekarski rok I-III
29 wrzesień 2008 (poniedziałek)
7.30 - 15.30 (przerwa 12.00-13.00)
michalm

Re: akademiki katowice

Post autor: michalm »

problem w tym Że nie wiem gdzie dostałem zakwaterowanie.
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: akademiki katowice

Post autor: rosalie »

witam wszystkich
jestem nowa na forum, ale często je przeglądam i kiedyś trzeba się ujawnić
najprawdopodobniej dostanę się na lekarski do Katowic i dlatego postanowiłam odświeżyć temat. Jak wygląda kwestia akademików? Jakie są w nich warunki i czy istnieje opcja pojedynczych pokoi (oczywiście za opłatą)? Czy może bardziej opłaca się rozglądnąć za mieszkaniem.?
antybiochem
Posty: 11
Rejestracja: 15 cze 2009, o 18:30

Re: akademiki katowice

Post autor: antybiochem »

Pokoje w akademikach sa brzydkie,stare i strasznie w nich smierdzi a zima jest zimno.
Lepiej postarac sie o mieszkanie blisko uczelni,a NAJLEPIEJ nie idz do Kato,bo juz od pazdziernika gorzko pozalujesz.
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: akademiki katowice

Post autor: rosalie »

kurcze. to nie brzmi zbyt optymistycznie.
Awatar użytkownika
Battalie
Posty: 26
Rejestracja: 4 sie 2008, o 12:00

Re: akademiki katowice

Post autor: Battalie »

Pozwolę sobie zadać kolejne pytanie:
Czy w pokojach są lampki ( takie małe jak na biurko)
Bezsenność wymogła na mnie nawyk nocnego czytania, więc nie wiem czy nie wyląduję np. na korytarzu, gdy współlokatorki będą chciały spać. Lampka okazałaby się ( być może) wyjściem z tej sytuacji .
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: akademiki katowice

Post autor: don_balon »

Otóż na wyposażeniu pokoju znajduje się tylko łóżko, szafka i pościel (jeśli ją sobie weźmiesz z depozytu). NIC INNEGO.
Studenci pierwszych lat lądują najczęściej w pokojach 3-osobowych (chyba, że mają znajomości).
don_balon
Posty: 87
Rejestracja: 27 cze 2009, o 14:00

Re: akademiki katowice

Post autor: don_balon »

Przepraszam, że pozwalam sobie drugi raz pisać to samo, ale:

Jeśli ktoś z pierwszego roku planuje mieszkanie w akademiku i chciałby dostać luksusowy (naprawdę) pokój ze współlokatorami z 6go i 5go roku to proszę pisać na PW. Tam też więcej szczegółów.
studentka m
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2009, o 15:48

Re: akademiki katowice

Post autor: studentka m »

hej a czy ktos nie wie od kiedy sie mozna wprowadzac? do akademikow w katowicach, jak ktos idzie na pierwszy rok.
bo nawet jak dzwonie tam to ta kobieta jest jakas confused/
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości