Biologia po biotechnologii

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
mamba
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2008, o 18:00

Biologia po biotechnologii

Post autor: mamba »

Mam pytanko - orientuje się ktoś może, czy da się zrobic mgr z biologii po licencjacie z biotechu? Albo sie w trakcie przeniesc na przyklad. Wiem, że to niby pokrewne nauki, jednak w programie maja ZUPELNIE co innego, także sama właściwie nie jestem pewna. z gory dzieki
Awatar użytkownika
Savok
Posty: 2903
Rejestracja: 15 gru 2006, o 21:46

Re: Biologia po biotechnologii

Post autor: Savok »

Z mgr po licencjacie nie powinno byc problemu. Conajwyzej schody moga sie pojawic jesli wybierzesz specjalizacje ni jak nie pasujaca do poprzednich studiow, ale to tez daje sie obejsc.

To dziala przynajmniej w druga strone. U mnie na mgr bylo kilka osob po biologii.
mamba
Posty: 4
Rejestracja: 18 lis 2008, o 18:00

Re: Biologia po biotechnologii

Post autor: mamba »

Ufff, dzieki wielkie. Mialam nadzieje zronic cos zwiazanego z zoologia. Nijak ma sie to do biotechu, wiem, ale bede w przyszlosci kombinowac Przynajmniej biologii od nowa nie musze zaczynac
Jakusz
Posty: 2313
Rejestracja: 8 sty 2007, o 22:03

Re: Biologia po biotechnologii

Post autor: Jakusz »

mamba pisze:Mialam nadzieje zronic cos zwiazanego z zoologia. Nijak ma sie to do biotechu, wiem, ale bede w przyszlosci kombinowac Przynajmniej biologii od nowa nie musze zaczynac
Możesz robić transgenezę zwierząt, ale wiedza z zoologii jako takiej niewiele ci się przyda w przypadku tej specjalizacji . Ale zawsze zwierzęta - jeśli to lubisz.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości