małe muszki

Problemy zoologii w tym anatomii, fizjologii, morfologii, embriologii, cytologii, również zwierząt domowych
esianee
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2008, o 19:08

małe muszki

Post autor: esianee »

Od pewnego czasu w moim pokoju pojawily sie bardzo male owady latajace. Sa bardzo male praktycznie nie widonczne golym okiem. jedynie czasami pod swiatlo. Najgorsze jest to ze sa to owady jadowite. co prawda nie drapie sie po nich ale sa cholernie wkurzajace. czasami mam wrazenie ze chodza po mnie szukalem informacji na ten temat ale nie znalazlem myslalem ze to meszki ale z tego co zrozumialem to meszki sa widoczne gloym okiem. Myslalem ze moze to przez kwiaty w pokoju. wyrzucilem wszystkie 2 dni temu wciaz sa wykanczaja mnie te muszki. czasami mam wrazenie ze juz zwariowalem bo czuje jak jakis wyladuje na mojej skorze ale ciezko go zauwazyc co to jest? jak je zwalczyc
yeast
Posty: 2248
Rejestracja: 5 lip 2007, o 16:36

Re: małe muszki

Post autor: yeast »

co to znaczypraktycznie nei widoczne golym okiem"? Meszki sa bardzo male, niektore komary tez potrafia byc malutkie.
esianee
Posty: 2
Rejestracja: 2 gru 2008, o 19:08

Re: małe muszki

Post autor: esianee »

Tzn ze sa bardzo male i widoczne przy swietle np przy monitorze
booshmenik

Re: małe muszki

Post autor: booshmenik »

a skąd ta pewność że są jadowite? wszakże piszesz że się po nich nie drapiesz, ale masz po prostu wrażenie że bez przerwy po Tobie chodzą (uwierz że nie ma się czego bać).
Opisz dokładnie jak wyglądają, sam nie sądzę żeby były aż tak mikroskopijne, ale jeśli są czarne i mają ciało długości do ok 2-3mm to może chodzi o ziemiórki
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości