cmuj vs umed łódź

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
verte
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2008, o 21:33

cmuj vs umed łódź

Post autor: verte »

Mam takie pytanie do studentów cmuj. Krakowska uczelnia cieszy się raczej dużym prestiżem i czy tak naprawdę warto tam studiować? Mieszkam w Łodzi i mam w zasięgu ręki całkiem niezłą uczelnię i przysłowiowywikt i opierunek i czy warto z tego rezygnować na poczet innej uczelni?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: Medycyna Lwów »

nie warto zwłaszcza że masz uczelnie na miejscu, a jaka ona jest - podobno kiedyś miała znacznie wyższy poziom niż obecnie (tak mówi moja dentystka, która ją kończyła teraz ma tam swoje dziecko), ale sama musisz zdecydować. Swoją drogą sporo łodzian (patrząc np. po mojej uczelni - mam w grupie 4 dziewczyny z okolic Łodzi) nie chce u was studiować, dziwne trochę
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: gosiaczek;) »

e tam Krk jest fajny, Łodzi nie znam, ale nie ma nic lepszego niż domowy obiadekltmniam hehe)
onlyma
Posty: 341
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 13:46

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: onlyma »

Ja bym wybrała Łódź. Moja koleżanka jest teraz w Krku i jej mama - lekarz powiedziała dosłownie tak:Wybrała Kraków, a dostała się wszędzie. Będzie płakać, będzie". Prawdę mówiąc nie mam pojęcia co miała na myśli, ale nie brzmiało to zachęcająco
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: Medycyna Lwów »

a ja zdecydowanie kraków, gdybym miał do łodzi i krakowa jednakowo blisko. Co by ludzie nie gadali to CMUJ to bardzo dobra uczelnia, a i miasto piękne, nie to co łódź.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: gosiaczek;) »

a jak jednakowo blisko to oczywiście że Kraków D
elliott
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2008, o 16:15

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: elliott »

Dostań się najpierw do Krakowa a potem się zastanawiaj
Nie wiem jak tam na innych uczelniach jest, ale Łódź jest całkiem w porządku (mówię o woj-leku, nie wiem jak cywil). A miasto może i szare z zewnątrz, ale bardzo kolorowe w środku :]
verte
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2008, o 21:33

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: verte »

No właśnie poza uczelnią, to samo miasto jest mało zachęcające. Mieszkam tu od urodzenia i zarówno ja jak i większość moich znajomych po prostu go nie lubimy. No i CMUJ i Kraków bardziej zaczęcają

[ Dodano: Czw Gru 25, 2008 14:00 ]
Ale elliot ma rację, jak się dostanę to wtedy będę się martwić
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: AniaD303 »

Mam w grupie koleżankę, co prawda nie z Łodzi, ale z Opoczna. Też miała dylemat, gdzie iść, ale nie na linii Kraków-Łódź, tylko Kraków-Warszawa
verte
Posty: 20
Rejestracja: 23 gru 2008, o 21:33

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: verte »

Warszawa, a Kraków to chyba jeszze trudniejszy wybór
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: Medycyna Lwów »

Warszawa, a Kraków to chyba jeszcze trudniejszy wybór
trudniejszy, ja postawiłem na odległość (mam 100 km bliżej do wa-wy) i na dobre opinie znajomych i lekarzy (również opinie z tego forum brałem pod uwagę) i nie żałuję, mimo że czasem już mam tych studiów dość.
AniaD303
Posty: 62
Rejestracja: 8 cze 2008, o 11:19

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: AniaD303 »

Ja na szczęście nie miałam problemu z wyborem a jak do tej pory, to im dłużej, tym studia mi się coraz bardziej podobają
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: cmuj vs umed łódź

Post autor: gosiaczek;) »

ja popieram Anię hehe D
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości