Co zamiast weterynarii?

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
TiMeK
Posty: 139
Rejestracja: 30 lip 2008, o 20:02

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: TiMeK »

Chyba mnie nie zrozumiałeś Jak zawalisz maturę to nie złożysz nigdzie Najpierw zobaczę wynik i dopiero będę myślał czy opłaca mi się tu i ówdzie składać.
5432455435

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: 5432455435 »

Jednak jak dobrze pamietam wpierw skladasz papiery na studia a dopiero potem dostarczasz wyniki z matur jesli sie nadaja.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: PalmaKokosowa »

Eru, tak właśnie jest i jak dla mnie, to kompletny bez sens, choć pewnie tylko dla uczniów, bo uczelnie zbijają w ten sposób niezłe kokosy.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: Usagi_Tsukino »

Ale chyba każdy jak napisze maturę orientuje się tak mniej więcej na ile mógł zdać a jeśli chodzi o coś zamiast wety to myślę, że chyba najlepsza będzie zootechnika bądź (tu może się mylę) zoologia
TiMeK
Posty: 139
Rejestracja: 30 lip 2008, o 20:02

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: TiMeK »

Jeśli się nie mylę, to zoologia jest jedynie specjalizacją na wydziale biologicznym, oddzielnych studiów nie ma.
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: Usagi_Tsukino »

A to wybacz coś pokręciłam widocznie
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: Korczaszko »

zoologia to tylko specjalizacja

jeśli chodzi o terminy składania papierów, w tamtym roku w Warszawie, we Wrocławiu i Olsztynie wciąż można było składać po ogłoszeniu wyników matury. nie wiem jak było w Lbl bo nie chciałam tam składać. ale ogólnie lepiej się orientować czy plany B nie kończą rekrutacji wcześniej
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: kaczmar »

To jak płacisz najpierw kasę uczelni żeby cie zarejestrowali, potem dotaczasz wyniki matur i dopiero wiesz czy cie przyjęli Dziwne trochę
Iskierka
Posty: 100
Rejestracja: 6 lis 2007, o 16:52

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: Iskierka »

no niestety, płacisz bez względu na to, czy sie dostaniesz czy nie.
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: kaczmar »

Iskierka, a Ty gdzie zamierzasz składać podania?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: Korczaszko »

zależy od uczelni, ale ta opcja jest możliwa. trzeba się wczytać w kalendarz rekrutacji i upewnić się czy czasem możliwość rejestracji nie kończy się przed ogłoszeniem wyników matury.
Iskierka
Posty: 100
Rejestracja: 6 lis 2007, o 16:52

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: Iskierka »

kaczmar, weterynaria - marzenie -)
ale zdaje tylko biologie i mój cel to AWF
myślałam, żeby pisać mature z chemii w przyszłym roku, ale wątpie, żebym miała na tyle motywacji, jeżeli dostane sie na to, co by mnie satysfakcjonowało
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: Co zamiast weterynarii?

Post autor: kaczmar »

A kiedy Wy mieliście wyniki?

[ Dodano: Nie Sty 25, 2009 23:34 ]
Przecież chemie możesz zdawać dodatkowo na rozszerzeniu na ile zdasz na tyle zdasz a nawet jak nie będziesz miała 30% to maturę i tak masz zdana,zawsze warto spróbować, może akurat, nie skreślaj marzeń na starcie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości