wybór kierunku

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
Miniaa
Posty: 388
Rejestracja: 7 maja 2009, o 19:05

Re: wybór kierunku

Post autor: Miniaa »

nikt_ciekawy pisze:czyżby na fizjoterapie biorą pod uwagę tylko rozsz biologię ?
Nie tylko, na UJ trzeba mieć zdaną biol, chem i fiz, ale na AWF już tylko jeden przedmiot do wyboru.
Awatar użytkownika
dynamitka
Posty: 108
Rejestracja: 9 lip 2009, o 08:53

Re: wybór kierunku

Post autor: dynamitka »

nikt_ciekawy pisze:czyżby na fizjoterapie biorą pod uwagę tylko rozsz biologię ?
bo jak dla mnie to bez sensu przyjmować takich golasów z tylko jedną umiejętnością
to po co jest matura z polskiego, maty itp ?
Nie powinno to się jakoś sumować? jakiś przelicznik i byłoby okey.
Na studia powinni się dostawać ludzie o wielu umiejętnościach , tacy multiskillowce
akurat się tu nie zgadzępo co niby na studia z fizjoterapi mają iść ludzie dobrzy ze wszystkiego? może jeszcze historia i wos do tego? bez przesady studia to jest specjalizowanie się w konkretnej dziedzinie i dobre jej wykonywanie
Nikki

Re: wybór kierunku

Post autor: Nikki »

dynamitka pisze:nikt_ciekawy napisał/a:
czyżby na fizjoterapie biorą pod uwagę tylko rozsz biologię ?
bo jak dla mnie to bez sensu przyjmować takich golasów z tylko jedną umiejętnością
to po co jest matura z polskiego, maty itp ?
Nie powinno to się jakoś sumować? jakiś przelicznik i byłoby okey.
Na studia powinni się dostawać ludzie o wielu umiejętnościach , tacy multiskillowce


akurat się tu nie zgadzępo co niby na studia z fizjoterapi mają iść ludzie dobrzy ze wszystkiego?
No właśnie. Nie wystarczy, że ktoś jest dobry załóżmy z biol i chem? Po co mu pol do tego? To w sumie wszystkiego dotyczy. Po co ktoś świetny z mat i fiz ma być też dobry z hist? Przecież są od tego inni, którzy np o fiz pojęcia nie mają etc etc. Ja sama przekonałam się, że nie warto być dobrym ze wszystkiego w lo. Czerwone paski, same 5 ze wszystkiego, a potem się człowiek na lek nie dostaje.
To takie btw przy tej fizjoterapii ale musiałam
nikt_ciekawy
Posty: 31
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 18:16

Re: wybór kierunku

Post autor: nikt_ciekawy »

Mówi się, że fizjoterpia na AWFie kładzie większy nacisk na praktyki
a uczelnie medyczne .
własne szpitale/kliniki gdzie studenci mają zajęcia ćwiczeniowe przy pacjentach
to też jest praktyka

A kogo się bardziej ceni fizjoterapeutę po szkole medycznej czy po AWFie:?:
skarabeusz007
Posty: 1
Rejestracja: 7 mar 2009, o 17:07

Re: wybór kierunku

Post autor: skarabeusz007 »

mam pytannie co wchodzi w skład testu sprawnościowego na fizjoterapię w katowicach bardzo proszęo pomoc
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości