obowiązkowy basen we wrocku..

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: tom_ek »

witam was serdecznie. podobno we wroclawiu na weterynarii jest obowiazkowy basen na 1 roku, prawda to ? czy każdy musi brac w tym udział ?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Korczaszko »

jest obowiązkowy przez jeden semestr, teraz mieli dzienni a w letnim będą mieć wieczorowi. Zwolnienie z basenu jest możliwe, gdy dobrze pływasz i to wykażesz (pierwszy styl do prezentacji to grzbietowy), gdy masz jakieś schorzenie uniemożliwiające pływanie (zwolnienie od specjalisty podbite przez naszego lekarzasportowego ponoć trudno to dostać), w sumie nie wiem jak jest gdy ktoś chodzi na jakąś sekcję to chyba też może zwolnić, ale nie wiem czy warunkiem nie jest wykazanie umiejętności pływaniabo kto kończy Uniwersytet Przyrodniczy musi umieć pływać"
tom_ek
Posty: 211
Rejestracja: 3 sie 2008, o 00:21

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: tom_ek »

no widzisz nie każdemu jest to dane (na serio mam niemały problem )
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Korczaszko »

Eru, hmm ostatnio Twoje wypowiedzi są dość cyniczne wrzuć na luz
5432455435

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: 5432455435 »

Korczaszko tak jestem zlym cynikiem a Ty ostatnio jesteś przewrażliwiona, może to hormony ?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Korczaszko »

przewrażliwiona w którym miejscu? panie cynik
5432455435

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: 5432455435 »

W miejscu zwanym płatem czołowym, który mam tak mocno rozwinięty. to dlatego taki cynik ze mnie. a tak po prawdzie to po prostu okres mi się spóźnia .
Korczaszko nie wydaje mi się ażeby moje slowa były cyniczne i tu jesteś przewrażliwiona albo nie wiesz czym jest cynizm .
Mysia_
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2009, o 00:22

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Mysia_ »

Eru dla niektórych basen to może być problem, ze mnie też nie jest jakiś rewelacyjny pływak Chociaż ja bym sie z tego basenu ucieszyła, bo lubię pływać, a porządnie sobie nie popływałam od pierwszej klasy LO (kiedy miałam basen na wf-ie, czyli dawno dawno temu. Może bym trochę fałdek z brzucha straciła
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: WalnietyDesko »

A nie pomyśleliście, że niektórzy się wstydzą? Nie każdy potrafi się rozbrać przy wszystkich. Dodatkowo dochodzi presja typu: nie umiem pływać, będą się ze mnie śmiać.

Przy okazji, nie rozumiem z jakiej okazji basen jest obowiązkowy na Weterynarii? Potrafi ktos to wyjaśnić? To mi przypomina taką jedno uczelnie w Polsce, która po aturze z historii przyjmuje na dział fizyczny. Kompletnie nie logiczne i irracjonalne.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Korczaszko »

nie na weterynarii a na całym UP jest obowiązkowy basen

hmm jestem w grupie nie umiejącej pływać, rzeczywiście chłopaki którzy pływać nie umieli trohę się wstydzili, ale nikt się nie śmiał, mistrzami pływania nie jesteśmy, ale i co nie umieli pływać zupełnie są w stanie przepłynąć kilkadziesiąt basenów a ci co pływać umieli, ale stylem swoim poprawili swój styl. Wg mnie bardzo dobrze, że jest obowiązkowy umiejętność pływania się przydaje

gorzej że w drugim semestrze narzucają nam aerobik, a chłopakom siłownie Oo na aerobiku czuję się jak idiotka Oo i celu w tym nie widzę
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: WalnietyDesko »

Ajaa siłka fajna I areobik też sie przyda My np na WF w LO też mamy areobik i jest maksymalne ziańsko. Lewa, prawa, obrót, hehe Dla mnie to super sprawa, ale strasznie wykańcza . Bardziej niż siłka
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Korczaszko »

wykańcza ale jest idiotyczny i jak raz odrabiałam basen na aerobiku to pani na mnie krzyczała, że udaję że ćwiczę
Mysia_
Posty: 22
Rejestracja: 26 sty 2009, o 00:22

Re: obowiązkowy basen we wrocku..

Post autor: Mysia_ »

ja w LO nigdy areobiku nie miałam więc nie wiem czy by mi się spodobał, ale wątpie Lepiej by jakąś gre w kosza albo w ręczną zrobili

a wracając do basenu, no to rzeczywiście ktoś może się wstydzić w sumie miałam okazję takie osoby poznać.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości