uczelnia w katowicach i w zabrzu

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
nataleczkafr
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2009, o 23:15

uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: nataleczkafr »

Akademia Medyczna w Katowicach i w Zabrzu jakie są wasze opinie na temat tych uczelni? czy są to dobre uczelnie itp.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: a_niap »

Taki temat juz byl, jesli Cie interesuje to najpierw poszukaj a potem zakladaj nowy.
Dyzio Marzyciel
Posty: 46
Rejestracja: 21 sie 2008, o 21:18

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: Dyzio Marzyciel »

Zdefiniuj pojęciedobra uczelnia medyczna", co to znaczy dla Ciebie, bo każdy oczekuje czegoś innego
nataleczkafr
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2009, o 23:15

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: nataleczkafr »

czy warto na nią pójść czy nie =]
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: Usagi_Tsukino »

Takie opinie zawsze będą bardzo subiektywne każdy co innego bierze pod uwagę. poczytaj więc wszystkie opinie, które się pojawiły i wyciągnij sama wnioski
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: a_niap »

czy warto na nią pójść czy nie =]
Tak naprawde o tym sie najbardziej przekonasz jak juz tam pojdziesz. Potem bedziesz innym opowiadac czy bylo warto czy nie
nataleczkafr
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2009, o 23:15

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: nataleczkafr »

i o to chodzi żeby była subiektywna =]
bo sie zastanawiam nad złożeniem tam dokumentów, a że mam całą prawie Polske do objechania by studiować w Katowicach to wolałabym posłuchać opinii =]
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: a_niap »

nataleczkafr pisze: a że mam całą prawie Polske do objechania by studiować w Katowicach
Dobra rada praktyczna: przy wyborze uczelni (jak juz sie wybierze kierunek of course) fajnie jest kierowac sie odległością od domu. W przypadku akademii medycznych sprawa jest jasna, bo dyplom lekarza to dyplom lekarze niezaleznie jaka uczelnie sie skonczy.
nataleczkafr
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2009, o 23:15

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: nataleczkafr »

czyli co jak największa odległość czy jak najmniejsza?
Usagi_Tsukino
Posty: 550
Rejestracja: 20 lut 2008, o 14:31

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: Usagi_Tsukino »

Najmniejsza chyba, że właśnie chodzi Ci o to żeby się odciąć od rodziny i znajomych.
Kiedyś myślałam, że km nie są istotne, ale teraz nie wyobrażam sobie wyjechać na drugi koniec Polski i bywać w domu raz na pół roku (a wcale domatorem nie jestem:P) Ale mimo wszystko w pierwszych miesiącach gdy będzie ciężko fajnie będzie wrócić na weekend do domu i wyżalić się mamie haha Dlatego ja będę składać do Katowic, Zabrza i Lublina ( jestem z małopolski) niestety Krk odpadł bo nie zdaję fizyki.
Arnold
Posty: 1093
Rejestracja: 5 lut 2009, o 19:44

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: Arnold »

Z tego co kojarze nie można składać równocześnie do Zabrza i Katowic, albo jedno albo drugie
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: a_niap »

Arnold pisze:Z tego co kojarze nie można składać równocześnie do Zabrza i Katowic, albo jedno albo drugie
Hm.nie jestem pewna czy nie można, ale na pewno jest tak ze mozna zaznaczyc ze jak sie nie dostaniesz (przykladowo) do Katowic a do Zabrza bys sie dostal/a to wtedy cie tam przyjmą.
nataleczkafr
Posty: 9
Rejestracja: 19 lut 2009, o 23:15

Re: uczelnia w katowicach i w zabrzu

Post autor: nataleczkafr »

ja jestem z woj warmińsko-mazurskiego to troche mam do przejechania =] ok 12 godzin =]
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości