NIepokojący (?) ból głowy.

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Pasta
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2009, o 09:24

NIepokojący (?) ból głowy.

Post autor: Pasta »

Witam,

Od jakiegoś czasu (ok 10 dni) mam krótkotrwałe, trwające może 2 s. punktowe bóle z lewej części głowy. Czasami Zakłuje gdy siedzę, czasami gdy leże, idę, więc reguły nie ma. Wydaje mi się, że wcześniej tez miałem takie bóle, ale rzadziej niż ostatnio. Obecnie występują kilka/kilkanaście razy dziennie.
4 lata temu miałem robioną tomografię głowy i EEg-wszystko wyszło ok. Nigdy nie miałem żadnego poważnego urazu głowy-jedynie będą dzieckiem-przeszło 20 lat temu podejrzenie wstrząsu mózgu.

Bóle w tej części głowy miałem od zawsze. Juz od dziecka czasami czułem w lewej tylnej części głowy, po jakimś zdenerwowaniu, jakby coś mi pękało w głowie, czemu towarzyszyło uczucie ciepła. Obecny ból występuje w innym miejscu, choć też z lewej strony głowy.
Właściwie to nie jest tępy ból, a coś pomiędzy kłuciem a pieczenie.

Jak już wspominałem, badania nic niepokojącego nie wykazały.

Nie zaobserwowałem u siebie żadnych innychodchyłów od normy w ostatnim czasie. Nie są to bóle ostre, pojawiają się zawsze w tej samej części głowy. Ostatnio byłem tylko lekko zakatarzony i miałem obniżoną temperaturę.

Z góry dziękuję, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: NIepokojący (?) ból głowy.

Post autor: badger »

Bóle głowy mogą mieć setki przyczyn od zupełnie niegroźnych do bardzo groźnych. Przez forum nikt Cię nie zdiagnozuje, idź do lekarza bo 4 lata to jednak sporo czasu.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: NIepokojący (?) ból głowy.

Post autor: doktorka »

sprawdz jak wyglada u ciebie cisnienie w trakcie napadu bolu, czasami pacjenci skarza sie na bole glowy (szczegolnie tylu glowy) przy skokach cisnienia, czasem wlasnie dopiero takie ataki pozwalaja na zdiagnozowanie nadcisnienia tetniczego.ale tak jak przedmowca powiedzial: przyczyn moze bardzo wiele, badania robione 4 lata temu nie maja obecnie zadnej wartosci diagnostycznej. koniecznie skonsultuj swoje dolegliwosci z lekarzem neurologiem, byc moze rowniez okulista.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości