wyniki z próbnych

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Darius
Posty: 113
Rejestracja: 1 lut 2009, o 10:51

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Darius »

paulinka_47, ja jestem na profilu mat-inf a za rok chcę zdawać maturę z rozszerzonych biologii i chemii i myślę, że jeśli się postaram to będzie dobrze. Ty masz jeszcze 2 lata więc możesz być spokojna, są osoby które decydują się na zdanie tych przedmiotów na kilka miesięcy przed maturą i też zdają
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: wyniki z próbnych

Post autor: kaczmar »

paulinka_47, nie przejmuj się tak jak ja czegoś nie rozumiałam z chemii to szukałam wszędzie, też po podręcznikach do gimnazjum, ale doszłam do wniosku ze są gorzej i bardziej niezrozumiale napisane niż te licealne wiec po kilku próbach się skończyło
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: wyniki z próbnych

Post autor: paulina_47 »

kaczmar pisze:paulinka_47, nie przejmuj się tak jak ja czegoś nie rozumiałam z chemii to szukałam wszędzie, też po podręcznikach do gimnazjum, ale doszłam do wniosku ze są gorzej i bardziej niezrozumiale napisane niż te licealne wiec po kilku próbach się skończyło
Ja też właśnie zauważyłam, że te podręczniki z gimnazjum są bardziej nie zrozumiałe niz te z liceum. No cóż, nie pozostaje nic innego jak kuć i tylko kuć. Ale dziękuje Wam wszystkim za to, że odpisaliście. Już mi trochę lżej. Fakt mam trochę czasu, ale dla mnie wieczność to za mało.
Ewelinka :)
Posty: 27
Rejestracja: 6 mar 2009, o 19:04

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Ewelinka :) »

Powiem Wam, że ja w 1 klasie liceum miałam kiepsko z chemią.ale od drugiej klasy zaczęłam sobie radzić a na dzień dzisiejszy uważam, że jestem bardzo dobrze przygotowana z chemii każde zadanie potrafię sama rozwiązać
paulinka_47 będzie dobrze trzymam kciuki :)
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: wyniki z próbnych

Post autor: paulina_47 »

Ewelinka :) pisze:Powiem Wam, że ja w 1 klasie liceum miałam kiepsko z chemią.ale od drugiej klasy zaczęłam sobie radzić a na dzień dzisiejszy uważam, że jestem bardzo dobrze przygotowana z chemii każde zadanie potrafię sama rozwiązać
paulinka_47 będzie dobrze trzymam kciuki :)
Dzięki, powoli nabieram optymizmu
A tak wogóle to obecnie jestem chora i siedze sama w domciu, wczoraj na wieczór złapałam stary podręcznik z gimnazjum i przeobiłam pierwszy dział i wszystkie zdania do tematów zrobiłam.
Podsumowując, chyba nie jestem tak głupia jak myślałam. Jakoś to będzie.
Ewelinka :)
Posty: 27
Rejestracja: 6 mar 2009, o 19:04

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Ewelinka :) »

No widzisz.To po prostu trzeba trochę czasu tej chemii poświęcić
Wierzę w Ciebie :) powodzenia
Awatar użytkownika
jagodzio
Posty: 638
Rejestracja: 24 lut 2009, o 12:32

Re: wyniki z próbnych

Post autor: jagodzio »

kaczmar pisze:jak ja czegoś nie rozumiałam z chemii to szukałam wszędzie, też po podręcznikach do gimnazjum, ale doszłam do wniosku ze są gorzej i bardziej niezrozumiale napisane niż te licealne wiec po kilku próbach się skończyło
Ja miałam podobnie - jak dorwałam podręcznik dla studentów z chemii (AtkinsChemia ogólna - polecam) to dopiero w pełni zrozumiałam niektóre rzeczy, które w podręcznikach z liceum były dla mnie niezbyt jasno napisane
Panikować to mogę ja - matura z biologii już za 60 dni! Gdzie tam matura za dwa lata Można się świetnie przygotować za ten czas i to z 5 razy
5432455435

Re: wyniki z próbnych

Post autor: 5432455435 »

Ewelinka :) pisze:Powiem Wam, że ja w 1 klasie liceum miałam kiepsko z chemią.ale od drugiej klasy zaczęłam sobie radzić a na dzień dzisiejszy uważam, że jestem bardzo dobrze przygotowana z chemii każde zadanie potrafię sama rozwiązać
paulinka_47 będzie dobrze trzymam kciuki :)
Aleś Ty samodzielna, ja uczę się z tatusiem.
Awatar użytkownika
kawa
Posty: 334
Rejestracja: 30 lip 2008, o 07:50

Re: wyniki z próbnych

Post autor: kawa »

Eru pisze:Aleś Ty samodzielna, ja uczę się z tatusiem.
ze mna sie tatus nie chce uczyc, zazdroszcze Ci nie wiem jak ja zdam bez jego pomocy mature (
xienka

Re: wyniki z próbnych

Post autor: xienka »

Hehehe zastanawiam się czy są takie osoby co z języka obcego i z j. polskiego napiszą na mniej jak 30% ?
Darius
Posty: 113
Rejestracja: 1 lut 2009, o 10:51

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Darius »

yo_medikusaa008 pisze:Hehehe zastanawiam się czy są takie osoby co z języka obcego i z j. polskiego napiszą na mniej jak 30% ?
Ja się tego boję Jak narazie jadę na samych streszczeniach i charakterystykach.
Pinus
Posty: 8
Rejestracja: 8 mar 2009, o 15:52

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Pinus »

Ja co prawda nie chce iść na wete ale się wypowiem. Próbna matura całkiem nieźle :

-Polski ( podstawowy ) : 77 %
-Biologia ( rozszerzona ) : 84 %
-Chemia ( rozszerzona ) : 94 % - to kocham, więc to dlatego taki wynik d
-Angielski ( rozszerzony ) : 91 %

Tak to mniej więcej wygląda.
Awatar użytkownika
ulala
Posty: 1673
Rejestracja: 17 gru 2006, o 18:29

Re: wyniki z próbnych

Post autor: ulala »

aj szpan nasz codzienny
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości