wyniki z próbnych

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

wyniki z próbnych

Post autor: kaczmar »

Hej
Mam pytanko, jak Wam poszły próbne?
Mi w sumie średnio, a nawet bardzo, ale mam nadzieje ze poprawie w maju

biol: 74%
chem: 63% (porażka. / )
polski podstawa: 58% (tragedia /)
niemiecki podstawa: 98%

Ciekawe jak to będzie w maju
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Cytrulina »

No to chyba nie jest tak źle. Skoro z próbnych masz takie wyniki to z właściwej matury będziesz mieć jeszcze lepsze (bo podobno ta właściwa jest łatwiejsza od próbnych).
Jak bym miała takie wyniki z matury jak Ty to bym skakała z radości

P.S. O swoich wynikach z próbnej matury wolę nie wspominać, bo się pogrążę.
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: wyniki z próbnych

Post autor: kaczmar »

Chemią się załamałam, bo jak robię na korkach matury i pisze u babki, do której chodzę to mam tak 70-80, nie wiem dlaczego mi tak słabo poszło, niby prosta była.

Mam nadzieje, że w maju będzie lepiej, a teraz to pozostaje już tylko nauka i nadzieja
5432455435

Re: wyniki z próbnych

Post autor: 5432455435 »

Biologia- 94%
Chemia- 92%
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: wyniki z próbnych

Post autor: kaczmar »

Super Ci poszło
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: wyniki z próbnych

Post autor: DK »

Ja mialam z probnych z chemii 32% w zeszlym roku. Na normalnej 2 razy wiecej, wiec nie ma sie co przejmowac.
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: wyniki z próbnych

Post autor: paulina_47 »

DK pisze:Ja mialam z probnych z chemii 32% w zeszlym roku. Na normalnej 2 razy wiecej, wiec nie ma sie co przejmowac.
Zapytam z czystej ciekawości: No to skoro miałaś jakies miej więcej 64% na maturze z chemi, to dostałas sie na wete? (no bo w grupach masz wpisane studia weterynaryjne)
Ja sama chciałabym dostać się w nie dalekiej przyszłości na te studia, ale chemia to mi nie idzie wcale .
Mozecie napisać mi tak przypuszczalnie na ile procent najmniej musze napisać by wogóle sie dostać? Wystarczy 60? (pewnie i tak nie dam rady )
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Korczaszko »

w ramach chandry zabawię się w pocieszyciela

kaczmar, z Twoim wynikiem brakowałoby Ci tylko kilku punktów do pierwszego (!) progu w Olsztynie i troszkę więcej ale ciągle niewiele do Lublina, więc nie jest tak źle

paulinka_47, odpowiem za DK, studiuje bionauki weterynaryjne w UK
kaczmar
Posty: 86
Rejestracja: 3 sty 2009, o 15:30

Re: wyniki z próbnych

Post autor: kaczmar »

Dlatego mam nadzieje, że uda mi się poprawić wynik przede wszystkim z chemii, z biol o kilka % i polski jak się uda, ale na to zbytnio nie liczę bo na polskim nic nie robimy na lekcjach a w domu nie chce mi się samej, wole się uczyć biol i robić zadania z chemii.

Lipa, że w Lublinie biorą pod uwagę wynik z polskiego. /
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Korczaszko »

no straszna lipa Oo ale z polskiego nawet lekcje nie pomogą, ja tam jestem z niego totalna noga i piszę schematyczne wypracowania dlatego miałam wynik lepszy od koleżanki lepszej z polaka i oryginalnym, ciekawymi wypracowaniami. schematyczność rządzi!
Ewelinka :)
Posty: 27
Rejestracja: 6 mar 2009, o 19:04

Re: wyniki z próbnych

Post autor: Ewelinka :) »

Witam serdecznie

Próbna matura nie poszła mi dobrze:
biologia roz. 73 %
angielski pod. 96 %
chemia ( przygotowana przez naszą nauczycielkę) roz. 73%

Oczywiście mam nadzieję, że na majowej maturze pójdzie mi lepiej zwłaszcza z chemii.Moja nauczycielka z chemii strasznie zawyża nam poziom i wyniki u niej na spr i takich maturkach są słabe.a rozwiązując zadania maturalne stwierdzam, że chemia jest dość łatwa

pozdrawiam
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: wyniki z próbnych

Post autor: paulina_47 »

Ewelinka :) pisze:

.a rozwiązując zadania maturalne stwierdzam, że chemia jest dość łatwa
Szkoda niestety, że ja tego powiedzieć nie mogę.
Jestem w I LO o profilu ogólnym, biologia spoksik( jest rozszerzona), ale chemia to dla mie poprostu czarna magia. W dodatku na poziomie podstawowym.
Jestem zdesperowana jak nie wiem co, a braki mam ogromne. Doszło do tego że jako lekturkę przerabiam sobie podreczniki z gimnazjum(!) i wraz wielu zeczy nie łapie.
Ehh., zabijcie mnie, bo inaczej sama to zrobie.
Awatar użytkownika
dragonka
Posty: 648
Rejestracja: 17 cze 2008, o 22:23

Re: wyniki z próbnych

Post autor: dragonka »

Ludzie, no bez przesady. Masz jeszcze kupę czasu. Jak jesteś taka zdesperowana to idź na jakieś korki, licz zadania, czytaj podręczniki. Masz jeszcze dużo czasu.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość