jak klatka i kilka innych pytań

Informacje o naszych tchórzofretkach. Żywienie i rozmnażanie, problemy w hodowli.
chwdp86
Posty: 6
Rejestracja: 5 mar 2009, o 14:50

jak klatka i kilka innych pytań

Post autor: chwdp86 »

hej wszystkim mam takie zapytanie jakich wymiarów powiła być klatka dla fretki. a i czy ktoś wie o jakieś zaufanej fermie tych przeuroczych zwierzaków na koniec jeszcze jedno pytanie czy możliwe jest że fretka będzie żyła w zgodzie z szynszylę czy raczej nie

[ Dodano: Pon Mar 23, 2009 16:52 ]
dzięki wszystkim za pomoc
Awatar użytkownika
malwka
Posty: 536
Rejestracja: 30 lip 2006, o 13:16

Re: jak klatka i kilka innych pytań

Post autor: malwka »

Klatka
Im większa tym lepsza, jeśli zwierzak będzie wypuszczany z klatki w ciągu dnia a noce spędzal w środku, może być trochę mniejsza. Jeśli jednak trochę czasu ma spędzać w zamknięciu to najlepiej jak największa, z pólkami, zabawkami, tunelami, hamakami.

Ferma
Fermu nie są zaufane. Jak możesz darzyć zaufaniem miejsca, gdzie zabija się fretki dla futer? Fretka ma być Twoim zwierzakiem domowym, do towarzystwa, a Ty chcesz zaufać fermom, które je zabijają? W sklepach zoologicznych można zazwyczaj spotkać fretki wlaśnie z ferm. Polecam jakieś domowe hodowle, których nie jest tak malo. A jeśli nie to FAA - Fretkowa Akcja Adopcyjna, wejdź na stronę i poszukaj. Ja swoje dwa maluchy mam wlaśnie z adopcji

Fretka vs. szynszyle
Szynszyle to gryzonie, fretki to drapieżniki polujące na gryzonie Więc już możesz domyśleć się, czy będą żyly ze sobą w zgodzie W zasadzie, to nie będą żyly w ogóle, bo fretka bardzo szybko pozbawi życia szynszyle
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości