ile obiet a ile mężczyzn studiuje na weterynarii

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
feniks
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2007, o 17:32

ile obiet a ile mężczyzn studiuje na weterynarii

Post autor: feniks »

Wiatmpytanie jak w temacie.jak to się przedstawia liczba mężczyzn do liczby kobiet na roku.czy jest nadal tak że to mężczyźni przeważają?a może coraz więcej kobiet decyduje się na ten kierunek?
xienka

Re: ile obiet a ile mężczyzn studiuje na weterynarii

Post autor: xienka »

Więcej facetów
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: ile obiet a ile mężczyzn studiuje na weterynarii

Post autor: Biochejter »

yo_medikusaa008 pisze:Więcej facetów
Gdzie tak jest? W Lublinie spora większość na każdym roku wety to kobiety.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ile obiet a ile mężczyzn studiuje na weterynarii

Post autor: Korczaszko »

więcej facetów umieram
we Wrocławiu na pierwszym roku faceci stanowili 25% na ostatniej liście przyjętych na studia stacjonarne było ich ok 25-30 ostatnio na w-fie doliczyłam się chyba 17 (ale wątpię że tylu ich wyleciało pewnie nie dotarli - bo chyba nikt nie wyleciał, a jedynie parę osób zrezygnowało). Na niestacjonarnych jest lepiej, dziewczyn i chłopaków jest niemal po równo
W Warszawie 2 lata temu na pierwszym roku (nie wiem jak po dwóch latach odsiewu ) chłopaki stanowili jakieś 28%, a rok temu 38% (tak szczegółowe dane z warszawskiego forum )
Na innych uczelniach też przeważają dziewczyny.
Bywają grupy gdzie chłopaków jest dość sporo (u mnie całe 6 sztuk na 18 osób) w innych ich niemal nie ma (2 na 20)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość