kosmetologia

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
dulcilandia
Posty: 1
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 19:01

kosmetologia

Post autor: dulcilandia »

Jestem tegoroczną maturzystką i mam kilka pytań dotyczących kosmetologii) Mianowicie: jakie są specjalizacje na tym kierunku, czy nauka kończy się na licencjacie, czy może jest możliwość zdobycia dyplomu magistra? Mam jeszcze jedną wątpliwość. W rekrutacji pisze, że wynik będzie brany tylko z egzaminu maturalnego z poziomu podstawowego z biologii, a więc co z tymi, którzy zdają rozszerzenie? Z góry dziękuję za odpowiedzi)
Wilson
Posty: 90
Rejestracja: 12 gru 2008, o 10:04

Re: kosmetologia

Post autor: Wilson »

O kosmetologii jest już masa tematów. Magistra można robić potem chyba ze zdrowia publicznego, ale tego pewien nie jestem, musiałabyś sprawdzić, bo każda uczelnia ma inaczej (na mojej np dwa lata temu dietetyka nie mogła robić magistra z zp a teraz już mogą).
Poziom rozszerzony zostanie przeliczony na podstawowy wg jakiejś tabelki lub wzoru.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: kosmetologia

Post autor: doktorka »

mgr mozna robic normalnie z kosmetologii, tyle, ze zaocznie tylko i wylacznie (na UMP)
Awatar użytkownika
Nitka
Posty: 91
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 14:47

Re: kosmetologia

Post autor: Nitka »

A jak jest z kosmetykami na zajęciach - trzeba je kupować we własnym zakresie? Jeśli tak, to miesięcznie ile mniej więcej wynosi ich koszt?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość