ŚUM - rekrutacja

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

nie mieszkasz w akademiku wiec nie slyszysz jak balują , może dlatego nie chcesz pomścićgt
Damy radę! CHCEMY A NIE MUSIMY!
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piotrr »

ja pierdziele jak ja nie znoszę histologii.! czy u was też ten przedmiot jest tak ro*jebany no zaraz zdechnę.
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Piotrr, tak, ZDECYDOWANIE.
Awatar użytkownika
Pani_M
Posty: 418
Rejestracja: 9 lip 2010, o 11:58

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Pani_M »

dla mnie histo spoko, wolalabym sie uczyc caly dzien histo anizeli 2 godz biofizy
Piotrr
Posty: 1333
Rejestracja: 9 lip 2012, o 19:11

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Piotrr »

Pani_M pisze:dla mnie histo spoko, wolalabym sie uczyc caly dzien histo anizeli 2 godz biofizy
u nas biofiza jest nicością. tratne 1,5h na pomiary pseudolabolatoryjne. no nic wszedzie na tych kierunkach jest ten przedmiot wiec ciesze się że nie mamy nieprzyjemnosci z jego strony . Generalnie nie ma tragedii jakiejś naukowej, ale histo jest dla mnie tak męczące że rzygam no rzygam jak patrze na cytofizjo albo zabla serio jakby byla mozliwosc zamiany kazdej godziny histo na 3 atatomii tygodniowo to od reki bym podpisał stosowne dokumenta D wracam do różnicowania.ltrzygam
W końcu lekarz
Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

Pani_M, no co Ty. Biofizyka jest kochana w porównaniu z histologią.
Awatar użytkownika
Karolajn18
Posty: 616
Rejestracja: 24 sty 2010, o 20:08

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: Karolajn18 »

ja też nie lubiłam histologii, na szczęście to wszystko już za mną z drugiej strony wiedza z tego przedmiotu czasem mi się przydaje na 2 roku. mogę was pocieszyć, że 2 semestr z histo jest trochę lepszy, bo zaliczenie jest co 2 tygodnie.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mis koala »

Ja chyba osobiście wolę system kolos raz na miesiąc, niż kartkóweczki co tydzień. niby systematyczność się wyrabia itd. ale mnie się zdecydowanie lepiej uczy jak nic nade mną nie wisi niż jak wiem, że znów po raz czwarty w tym miesiącu muszę coś zaliczyć. Ale grono takich osób jest jednak niewielkie, bo zdecydowana większosc chociażby moich znajomych uczy się wtedy, kiedy wiedzą, że musza, czyli dla nich lepiej jak co tydzień jest od nich wymagane żeby przychodzili przygotowani.
miki3_12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: miki3_12 »

mis koala, kartkowecki co tydzien?
o jakich kierunkach mowimy?

na lekarskim kartkoweczki (tudziez inne formy sprawdzania wiedzy) 4 razy w tygodniu.
mis koala
Posty: 4277
Rejestracja: 16 kwie 2012, o 18:27

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mis koala »

miki3_12 pisze:mis koala, kartkowecki co tydzien?
o jakich kierunkach mowimy?

na lekarskim kartkoweczki (tudziez inne formy sprawdzania wiedzy) 4 razy w tygodniu.
W sensie, że z KAŻDEGO przedmiotu co tydzień kartkóweczki, a nie jedna na tydzień
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: goodman »

Hm. Ja od początku roku pisałem na razie 2 kartkóweczki. I to nie były wejściówki, tylko wyjściówki z tego co było na zajęciach.

Awatar użytkownika
mrsdavis
Posty: 1443
Rejestracja: 27 sie 2012, o 20:12

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: mrsdavis »

goodman, dobra, już wszyscy wiemy, że jesteś farciarzem!
goodman
Posty: 1854
Rejestracja: 17 maja 2012, o 20:50

Re: ŚUM - rekrutacja

Post autor: goodman »

No na razie tak sie złożyło, że nam trochę zajęć poprzepadalo i był lajt. Ale jak to wszystko później przyjdzie nadrabiać przed kolosem, to może być przeje*anie. Bywa tez, że na głupie embrio trzeba sie więcej uczyć niż na anate. W przyszłym tygodniu kolos z genetyki, który zapewne tak mi sie spodoba", ze będę chciał go napisac ze 3 razy Nawet nie wiem z czego mam sie do niego uczyć. Jest kilka podręczników i żaden dobry

ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości