co najlepsze na początek?

szylkuś
Posty: 16
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 11:16

co najlepsze na początek?

Post autor: szylkuś »

za niedługo mam zamiar kupić szynszyla, ale nie wiem czy na początek kupić jenego czy dwa tej samej płci jeżeli lepiej dwa to 2 samiczki czy 2 samce?
Awatar użytkownika
andi
Posty: 87
Rejestracja: 5 lip 2007, o 12:44

Re: co najlepsze na początek?

Post autor: andi »

Ja mam 1 samiczkę, ale uważam, że samce jak i samiczki są wspaniałymi zwierzątkami niezależnie od płci.
Według mnie to Twoja decyzja czy to będą 2 samiczki czy 2 samce.
Na pewno samiczki są kochane jak i samce.
Różnią się tylko płcią. Wybór należy do Ciebie.
dziunia1901
Posty: 30
Rejestracja: 24 lis 2008, o 21:11

Re: co najlepsze na początek?

Post autor: dziunia1901 »

jeżeli chcesz kupować dwa to najlepiej w tym samym czasie. a czy samiczki czy samce to już powinna byc twoja decyzja.
szylkuś
Posty: 16
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 11:16

Re: co najlepsze na początek?

Post autor: szylkuś »

ktos mówił mi że 2 samców nie można trzymać w jednej klatce. ale to chyba nieprawda:) i całe szczęście bo najpierw chcę kupić jednego a po kilku tygodniach opiekowania się maluchem zobaczyć czy 1 dokupić czy zostawić tak jak jest najprawdopodobniej będzie to samiec) ale. kto wie
chwdp86
Posty: 6
Rejestracja: 5 mar 2009, o 14:50

Re: co najlepsze na początek?

Post autor: chwdp86 »

można trzymać dwa samce w jednej klatce nie można trzymać w jednej klatce samicy i dwóch samców lepiej zrobić jednemu samcu mały harem
szylkuś
Posty: 16
Rejestracja: 4 kwie 2009, o 11:16

Re: co najlepsze na początek?

Post autor: szylkuś »

dzięki:) za odpowiedź:) czytam to forum już tak od miesiąca i przygotowuję się do przywitania nowego lokatora w domu:) więc lepiej sie wszystkiego dowiedzieć
Frania szynszyl
Posty: 10
Rejestracja: 22 cze 2009, o 12:25

Re: co najlepsze na początek?

Post autor: Frania szynszyl »

wyczytałam że gdy samiec będzie z samicą będzie bardzo agresywna dlatego radzę 2 samiczki jak wpuszczam je do klatki są miłe i spokojne
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości