jakie Lo i jakie studia?

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

jakie Lo i jakie studia?

Post autor: paulina_47 »

hej!
Chciałam Wam zadać interesujące mnie pytanie.
na jakim profilu w szkole średniej jesteście/ byliście i na jakich studiach będziecie/ jesteście?

dziekuje wszystkim za odpowiedzi!
armistice
Posty: 309
Rejestracja: 10 lut 2009, o 10:36

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: armistice »

Ja np. poszedlem do inf-ang, ale zorientowalem sie ze taki chłam to nie dla mnie, otorz przepisalem sie do biol-chem z dwujezycznym angielskim, po to aby wogole cos robic, bo denerwowal mnie okres wegetacji siedzac w klasie inf-ang. Jak sie okazało widze siebie tylko na medycynie, bo innymi kierunkami sie brzydze.
Więc poprostu nie trzeba sie bac radykalnych zmian tylko to co chcesz robic to poprostu rob
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: somsung »

Liceum, klasa biol-chem i plany związane z chemią najbardziej to farmacja ale też zwykła chemia jest w grze:)
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: paulina_47 »

no właśnie, bo ja mam taki problem i tak próbuje się rozeznać, czy ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja. więc im więcej ludzi jeszcze odpowie tym lepiej.

Ja jestem na profilu ogólnym, a chciałabym na studia weterynaryjne, czyli biola i chemia rozszerzona. Rozszerzona jest tylko biola, ale tempo mamy ślimacze.
i tak właśnie zastanawiałam się nad tym, czy ktoś jest/ był na jakimś profilu w LO, a teraz jest/ będzie na studiach o zupełnie innym kierunku.
Awatar użytkownika
PalmaKokosowa
Posty: 1116
Rejestracja: 21 lis 2008, o 13:29

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: PalmaKokosowa »

armistice pisze:innymi kierunkami sie brzydze.
brak słów
paulinka_47 pisze:ktoś jest/ był na jakimś profilu w LO, a teraz jest/ będzie na studiach o zupełnie innym kierunku.
mnóstwo jest takich osób są osoby z klasy humanistycznej na medycynie i z biol-chemu na prawie, więc naprawdę wszystko jest możliwe, na pewno jest ciężej, ale jak będziesz się uczyła porządnie sama w domu biologii i chemii albo na korkach, to weta stoi przed Tobą otworem
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: paulina_47 »

WiemGila, cały czas się staram, uczę się, powtarzam materiał z chemii, ucze sie bioli na bieżąco. Wiem też, że ludzie z określonego profilu w Lo wybierają zupełnie cos innego na studiach.
Mimo wszystko pytanie, które zadałam na początku, bardzo mnie interesuje i proszę o więcej odpowiedzi. Jak na razie to wszyscy do tej pory na bio-chem.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: Korczaszko »

bio-chem kierunek jak widać

a na forum jest bardzo dużo osób które mają takie samo zmartwienie jak Ty pozostaje ścisnąć 4 litery i zapraszam
Awatar użytkownika
mila1301
Posty: 344
Rejestracja: 11 maja 2007, o 16:35

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: mila1301 »

Ja również bio-chem I nie dziw się Myślę, że większość społeczności forum kształci się w tym kierunku. Choć nie mówię, ze wszyscy.

A nie miałaś/masz możliwości przenieść się na bio-chem? Zapewne start na studia byłby łatwiejszy.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: Biochejter »

To dla przeciwwagi: byłem na mat-fizie i po maturze pewien czas studiowałem psychologię. Teraz studiuję analitykę i farmację, więc jak widać profil w LO nie determinuje niczego, aczkolwiek może sporo ułatwić.
Michał vet
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2008, o 13:24

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: Michał vet »

Ja jestem po bio-chemie i studiuje weterynarię ale znam naprawdę dużo osób które są ze mną na roku i są np po mat-fizach czy nawet po profilach językowych itp.
Arya
Posty: 93
Rejestracja: 1 lip 2008, o 21:32

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: Arya »

ja również po biol- chemie i studiuję medycynę. Ale są u mnie nawet w grupie osoby po innych profilach)
Awatar użytkownika
paulina_47
Posty: 1092
Rejestracja: 1 lut 2009, o 14:52

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: paulina_47 »

mila1301 pisze:
A nie miałaś/masz możliwości przenieść się na bio-chem? Zapewne start na studia byłby łatwiejszy.
na początku roku, jak był czas na zmiany szkól i profili to nawet nie myślałam o bio-chem.
Nawet tam nie złożyłam papierów. W ogóle mnie ten profil nie interesował. Teraz już wiem, co chcę w życiu robić i na jakie studia pójść, ale już się nie przepiszę. (Poza tym już się przywiązałam do ludzi z mojej klasy ). tak jak stwierdziła Korczaszko, trzeba zacisnąć 4 litery i wziąć się w garść.

Niech jeszcze każdy pisze, na jakim profilu jest/był?
Awatar użytkownika
Lizzy
Posty: 189
Rejestracja: 18 kwie 2009, o 18:06

Re: jakie Lo i jakie studia?

Post autor: Lizzy »

Biol-chem a potem to chyba medycyna
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości