Chemia zaocznie...co wybrać??

Studia na kierunku chemia i biochemia. Pytania dotyczące rekrutacji oraz punktacji przy wyborze chemii na studia. Wykaz książek do nauki chemii.
farfare
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2009, o 09:57

Chemia zaocznie...co wybrać??

Post autor: farfare »

Witam wszystkich W przyszłym roku kończe technika farmaceutycznego. Zamierzam isć na studia juz w przyszłym roku, lub tez po zdaniu egzaminu za rok. Zastanawiam się nad chemia zaocznie. Z maturki mam ponad 140 pkt. z rozsz. biol. i chem. wiec z dziennymi tez nie byloby problemu. Tylko co wybrać? Chcialabym pracować w laboratorium, zastanawiałam się nad chemią środków bioaktywnych i kosmetykow, ale to z tego co wiem jest na uniwerku, a wydaje mi się, że bardziej przyszlościowe są jednak politechniki. Pomóżcie Czekam na wasze propozycje i rady
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Chemia zaocznie...co wybrać??

Post autor: Gekon »

farfare pisze:astanawiałam się nad chemią środków bioaktywnych i kosmetykow, ale to z tego co wiem jest na uniwerku, a wydaje mi się, że bardziej przyszlościowe są jednak politechniki.
Na PW jest chyba kierunek Technologia chemiczna ,specjalność technologia środków biologicznie czynnych i kosmetyków, zaoczne nie wiem czy są. Ale na stronie politechniki na pewno pisze
farfare
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2009, o 09:57

Re: Chemia zaocznie...co wybrać??

Post autor: farfare »

Do wawy mam daleko, najchętniej to bym do Lublina wyjechała na studia, ale tak jest chemia na uniwerku zgadza się Gekon a Ty na jakim kierunku jesteś
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Chemia zaocznie...co wybrać??

Post autor: Gekon »

farfare pisze:ekon a Ty na jakim kierunku jesteś
Ja na Chemii środków bioaktywnych i kosmetyków.
farfare
Posty: 4
Rejestracja: 11 maja 2009, o 09:57

Re: Chemia zaocznie...co wybrać??

Post autor: farfare »

Właśnie ten kierunek mnie interesował, tylko szkoda, że to na uniwerku eh. Można studiować zaocznie tak I zastanawiam się czy będzie praca po takim kierunku, bo chyba prędzej przyjmą magistra inżyniera.
Awatar użytkownika
Gekon
Posty: 563
Rejestracja: 27 maja 2008, o 15:18

Re: Chemia zaocznie...co wybrać??

Post autor: Gekon »

farfare pisze:Można studiować zaocznie tak
Tak,można.
farfare pisze:I zastanawiam się czy będzie praca po takim kierunku
Trudno mi powiedzieć , bo w tym roku dopiero pierwsi się bronią.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość