Możliwość zajścia w ciążę?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Jej koleżanka wyliczyła jej że 90% że nie doszło do zapłodnienia ale zawsze jest te nieszczęsne 10% /
Chopie rozumiem nerwy alewyluzuj. Tojest 10% przy zalozeniu ze czynniki ktore ja wymienialem powyżej w pierwszym poście, są spelnione. Zejdz na ziemie.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: tusiulka »

Quintrix, i tak nie pozostaje Ci teraz nic, jak tylko czekanie do tego 10, aż Twoja koleżanka dostanie okresu. I się nie denerwuj, bo jeszcze jak dziewczynę zestresujesz to jej się zacznie spóźniać okres ze stresu i będziecie się jeszcze bardziej martwić i dłużej Spokojnie.
I tak jak Ci tutaj piszą wyżej - najpierw się myśli, potem się robi.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Quintrix pisze:Morfeusz,
A jeżeli chodzi o miesiączkowanie i dni bezpłodne to mojej koleżance zaczyna się od 10-12 każdego miesiąca i to jest coś takiego, że dni bezpłodne są wszystkie oprócz: 5 dni przed miesiączką plus miesiączka i 5 dni po miesiączce?
to zależy od tego jaką metodę obliczania dni płodnych weźmie się pod uwagę. Metod jest kilka - najbardziej popularna to chyba reguła Holta w myśl której dni płodne to dni od 9 do 18 dnia cyklu (1 dzień cyklu=1 dzień krwawienia miesiączkowego).

To bardzo zawodna metoda dlatego lepsza jest prezerwatywa (odpowiednio używana oczywiście).
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Acetylocholina »

omykowa, badzo dobry wybór!
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

Słuchajcie moja dziewczyna kończy za niecały miesiąc 17lat ja mam już ukończone 18 możemy razem pójść do ginekologa Ona mieszka sama ponieważ rodzice mieszkają w innej miejscowości i chcemy to sami załatwić.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: tusiulka »

Pewnie, że możecie iść razem. Do ginekologa nie trzeba mieć nawet skierowania. Rodzice też do tego nie są potrzebni.
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

omykowa pisze:należy poczekać do 4 dnia i upewwnić się, że temp. nie spadnie). W odróżnieniu od pierwszych 3 faz, faza 4-ta, czyli niepłodności poowulacyjnej jest u kobiety stała i musi wynosić od 12 do 16 dni - inaczej podejrzewa się zaburzenia hormonalne.
Dla mnie kobieta powiedziała że w tym miesiącu miała 2 a tak to 3 albo 4.


A miesiączkę miała ostatnio 10 maja a skończyła się jej 12. cykl miesięczny mia nieregularny.


Sex uprawialiśmy 26 na 27 maja czyli teraz.


Używałem prezerwatyw ale jak na 2gi dzień sprawdzałem ją (była zawiązana) i w miejscu zawiązania była mikro dziurka (czyli pośrodku tam gdzie był węzeł) może podczas odwiązywania paznokciami naruszyłem ją a jeszcze przede wszystkim tamtego dnia padał deszcz więc mogła stracić tą spójność i wytrzymałość i łatwo było ją naruszyć.

Poradzcie coś w tej sprawie i proszę o konkrety a nie kazania. Dziękuję i Pozdrawiam

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 12:07 ]
tusiulka pisze:Pewnie, że możecie iść razem. Do ginekologa nie trzeba mieć nawet skierowania. Rodzice też do tego nie są potrzebni.
Jej koleżanka była i mówiła że do ginekologa potrzebny jest rodzic albo okpiekun więc każdy mówi co innego.
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Jej koleżanka była i mówiła że do ginekologa potrzebny jest rodzic albo okpiekun więc każdy mówi co innego.
Nie jest potrzebny, acz zazwyczaj lepiej się o takie rzeczy pytać w rejestracji a nie znajomych - pewniejsze zrodlo.
Quintrix pisze:Poradzcie coś w tej sprawie i proszę o konkrety a nie kazania. Dziękuję i Pozdrawiam
Jakiej porady oczekujesz? Napisalem CI juz kilka razy,ze musialby się stać cud, zeby ta Panna wtedy zaszła w ciążę, napisalem tez konkretnie, dlaczego tak uważam.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Quintrix pisze:Jej koleżanka była i mówiła że do ginekologa potrzebny jest rodzic albo okpiekun więc każdy mówi co innego.
Teoretycznie dziewczyna poniżej 18 roku życia ma stawić się u ginekologa z rodzicem. Praktycznie jest różnie i zależy to od lekarza do którego się pójdzie. Szesnasto i siedemnastolatki raczej nie mają problemów. Piętnastoletnie bez rodzica raczej nie dadzą rady. W przypadku młodszych sprawa powinna się skończyć telefonem na policję (jesli stwierdza się, że dziewczyna miala kontakty płciowe).
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

Zegar Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Wolę podjąć wszelkie sierotki ostrożności. Jestem młody, ona również i żadne z nas nie chciało by mieć teraz dziecka. Wolę wydać kasę na lekarza niż mieć dziecko i nie tylko ja jestem takiej myśli. Teraz człowiek dopiero zaczyna myśleć rozumem.
Dzisiaj zabiorę ją do prywatnej poradni. Słyszałem, że lekarze mało kiedy wypisują recepty na tzn. leki 72h po dlaczego? minęło od stosunku 36h do teraz, leki jeszcze pomogą?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Padre Morf »

Quintrix pisze:minęło od stosunku 36h do teraz, leki jeszcze pomogą?
Po przyjęciu leku w ciągu:
do 24h - skuteczność wynosi 95%
24-48 h - skutecznjość 85%
48-72h - skuteczność 58%

Jak widać nazwa 72h po jest nieco na wyrost, bo skuteczność Postinoru nieznacznie przekracza 50%.
Quintrix pisze:Słyszałem, że lekarze mało kiedy wypisują recepty na tzn. leki 72h po dlaczego?
Leki to nie cukierki, a ten konkretny preparat zawiera kilka razy większą dawkę hormonu niż standardowe tabletki antykoncepcyjne.
Awatar użytkownika
Zegar
Posty: 379
Rejestracja: 1 maja 2007, o 00:47

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Zegar »

Quintrix NIE truj Panny lekami PO, przy tak małym prawdopodobienstwie zajscia w ciąze. Taka moja rada. Leki po", jak to ladnie nazywasz, to srodki powodujace czasowe zmiany w strukturze blony sluzowej macicy, dosc silne preparaty hormonalne, o duzo wiekszych mozliwych dzialaniach ubocznych niz srodki hormonalne regulujace owulacje (srodki przed). NIE ma sensu truc panny tym teraz. Taka moja rada, jesli chcesz ją znac.

Zgadzam sie ze strzezonego pan bóg strzeze, ale trzeba sie zastanowic czy mozliwosc wystapienia skutków ubocznych preparatów po, u dziewczyny w tak mlodym wieku, jest ceną jaką chcesz zaplacic ze ten swoj 0,0001% prawdopodobienstwa.

"Nic tak zycia nie upieksza, jak panika co raz wieksza"
Quintrix
Posty: 12
Rejestracja: 27 maja 2009, o 08:43

Re: Możliwość zajścia w ciążę?

Post autor: Quintrix »

Zegar z moich obliczeń wychodzi że miała dni płodne ostatni dzień. Dzisiaj zabiorę ja do lekarza i wszystko się wyjaśni.

Następnym takim mankamentem może być to że gdy wymieniałem prezerwatywę myjąc członka nie umyłem rąk dobrze a robiłem palcówkę"tuż po tym. nie wiem czy to może mieć coś do czynienia ale napisze.

[ Dodano: Czw Maj 28, 2009 13:31 ]
Nic tak zycia nie upieksza, jak panika co raz wieksza

Nie jesteś w mojej sytuacji więc odbierasz to na spokojnie, dla mnie teraz mieć dziecko to koniec z karierą wojskową i przyszłości podobnie jeżeli chodzi o dziewczynę.

A prawdopodobieństwo może być spore jeżeli miała dni płodne i zrobiła się ta mała dziurka.
Zablokowany
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości