AWF Kraków-wychowanie fizyczne

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
Biegaczka
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2009, o 17:12

AWF Kraków-wychowanie fizyczne

Post autor: Biegaczka »

witam wszystkich. w tym roku zdawałam maturę i chcę studiowac wychowanie fizyczne na krakowskim AWF-ie.Bardzo chciałabym się dostac wiecie moze ile trzeba było miec najmniej pkt łącznie rok temu żeby się dostac na dzienne? chodzi mi o pkt za sprawnościówkę + wynik z matury.proszę Was o odp pozdrawiam

[ Dodano: Sro Cze 03, 2009 14:53 ]
Proszę napewno ktos wie
lisek
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2009, o 10:02

Re: AWF Kraków-wychowanie fizyczne

Post autor: lisek »

Z tego co Ktoś mi powiedział to ze sprawnościowych podobno wystarczyło mieć TYLKO 170pkt, ale w jakim stopniu jest to prawdą tego Ci nie powiem.
Co do matury to nie mam pojęcia, ale na awf to chyba super inteligenci umysłowi też się nie będą wybierać
Też startuje w tym roku do Krakowa, także mam nadzieję, że się spotkamy)
Biegaczka
Posty: 2
Rejestracja: 28 maja 2009, o 17:12

Re: AWF Kraków-wychowanie fizyczne

Post autor: Biegaczka »

no własnie tez słyszałam o tych 170 pkt szukałam wszędzie czy piszą cos o tych progach punktowych i ostatnio weszłam na forum awf-u i tam sporo mozna się dowiedziec.co prawda nie piszą konkretnie ile trzeba było rok temu miec pkt ale mniej wiecej które miało się mjsc rankingowe za dane pkt niektórzy byli pewnie ze się nie dostaną a się dostali zobaczymy jak to będzie w tym roku. jestem dobrej myśli .pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości