farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Wykaz uczelni medycznych o kierunku farmaceutycznym. Opinie i porady dotyczące punktacji i rekrutacji na farmację w poszczególnych uczelniach.
Awatar użytkownika
tusiulka
Posty: 475
Rejestracja: 25 lip 2008, o 17:28

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: tusiulka »

dzoners pisze:a najwyższy na Uniwersytecie Ludowym w Biłgoraju, bo tam przyjmują tylko laureatów olimpiady z etyki.
O! To ja muszę tam złożyć!
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: somsung »

Kurcze a miałem wziąć udział w olimpiadzie z etyki P
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: Asiollo »

progi na medycynę będą 130 ! (bez fizy, na uczelniach z fizą hmm. może być nawet 300 bo nie składam )
o ! i tak mi pasuje
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: somsung »

A tak na serio to myślę, że najniższe będą w Białymstoku, Lublinie i Bydgoszczy. Tak koło 155-150 Niby większość mówi, że matura łatwa, ale progi nie pójdą tak strasznie w górę.
poursuite
Posty: 14
Rejestracja: 6 maja 2009, o 21:03

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: poursuite »

Hej:) wybieram się na farmację do Łodzi. i przeglądałam tematy i nie ma tam osobnego dla tego kierunku w tym mieście.niestety za dużo nie wiem, bo moi znajomi studiują albo w Poznaniu albo we Wrocławiu. jeżeli coś ktoś słyszał o farmacji w Łodzi to niech napisze jeśli można)
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: somsung »

Mam pytanie odnośnie składania dokumentów. Np. w Białymstoku pierwsza lista pojawi się 7 lipca, a na złożenie dokumentów jest czas do 10 lipca, to kiedy należy złożyć dokumenty jeżeli dostało się w którejś tam liście z kolei
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: Korczaszko »

pewnie ok 3-5 dni po ogłoszenia tej listy na której jest Twoje nazwisko
Awatar użytkownika
somsung
Posty: 117
Rejestracja: 5 gru 2008, o 18:49

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: somsung »

To się cieszę
jankes_medyk
Posty: 213
Rejestracja: 11 wrz 2008, o 23:04

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: jankes_medyk »

w poznaniu dzisiaj szał-pał z ta farmacja - kolejka za drzwi, lekko 30osob.same laski mmmmm P
nerja
Posty: 4
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 10:05

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: nerja »

jagodzio, oh, racja. pardon, pomyłka. fizyka jest brana na medycynę na niektórych. bo np. do lbn nie ejst. pomyliło mnie się, wybaczcie za zamieszanie
Radish22
Posty: 20
Rejestracja: 5 paź 2008, o 20:09

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: Radish22 »

Lublin taki zły że wszyscy piszą o najniższych progach ? Ja tam się zarejestrowałem, zupełnie abstrakcyjnie bo nie wiedziałem że będe miał wynik powyżej 150 punktów. Mam 156 może się dostanę,ale teraz tracę wiare czy chce się dostać -.- Coś z Lublinem jest nie tak? Wykładowcy źli? Akademia Brudna Bo nie wierze że ludzie nie fajni! Chyba że wszystkie te progi można opierać na miastach Więcej ludzi do chce Wrocka to i progi większe Ja już nie wiem.
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: zagubiona90 »

Moim zdaniem progi na uczelni zależą tylko od ilość chętnych i renomy uczelni . Wiadomo, że więcej chętnych będzie na CM UJ i WUM niż np. na ŚUM, a nie chce mi się wierzyć że w Sosnowcu poziom jest dużoooo niższy niż w Krakowie.
Radish22
Posty: 20
Rejestracja: 5 paź 2008, o 20:09

Re: farmacje, gdzie najłatwiej ;D

Post autor: Radish22 »

Mnie ciekawi jak wygląda sprawa z wykładowcami w Lublinie. Żeby Ci byli spoko to już będę wiedział że i uczelnie w porządku :O
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości