problem z rejestracją :(

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

problem z rejestracją :(

Post autor: jaro_O »

Witam. popełniłem straszny błąd. Zarejestrowałem się na uniwersytet warmińsko-mazurki do Olsztyna na weterynarię lecz po zarejestrowaniu zauważyłem ze elektroniczna rejestracja rozpoczyna się od 15 czerwca zmyliło mnie to ze strona z rejestracją jest aktywna. niestety nikt na moje maile nie odpowiada z biura rekrutacyjnego uczelni i nie wiem czy moja rejestracja jest aktualna na rok 2009/2010 czy nie. Mój pesel jest zajęty wiec ponownie nie moge sie zarejestrować a usunąć konta raczej też się nie da. Może ktoś z was był w takiej nietypowej sytuacji i mi coś doradzi albo pomoże
mu
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2009, o 19:44

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: mu »

Zadzwonić najlepiej i problem wyjaśnić, to, że na maile nie odpowiadają, to standard, niestety. Na pocieszenie powiem, że wrocławski Uniwersytet Przyrodniczy ma na swojej stronie zaznaczone, że gdyby coś z kontem było nie tak, to trzeba napisać maila lub zadzwonić i zgłosić to, a oni zlikwidują zła konto i będzie można się logować na ten sam pesel. W Olsztynie powinno być podobnie.
Poza tym nie wiesz jeszcze, czy faktycznie konto jest złe. Zadzwoń i wyjaśnij, a nie martw się na zapas.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: Korczaszko »

dokładnie zadzwoń
Zadzwonić najlepiej i problem wyjaśnić, to, że na maile nie odpowiadają, to standard, niestety.
mi tam pani Tereska i pani Ania z dziekanatu wrocławskiej wety odpisywały szybko na maile
Awatar użytkownika
Miśka_
Posty: 205
Rejestracja: 14 mar 2008, o 19:42

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: Miśka_ »

A to nie jest tak, ze mozna to konto wczesniej zalozyc? czy to cos innego niz rejestracja na kierunek ? Tzn. ja mysle, ze Twoja rejestracja nie powinna byc jakas niewazna Ale lepiej zadzwonic, oczywiscie.
jaro_O
Posty: 83
Rejestracja: 1 lip 2008, o 13:33

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: jaro_O »

oj Miśka mozliwe że masz rację jeśli znajdę miejsce do logowania to sprawdzę

[ Dodano: Pon Cze 08, 2009 22:30 ]
Miśka chyba miała rację. zalogowałem się probowałem wybrać kierunek ale mi nie zapisywało wiec chyba nic się nie stało
przepraszam was za moją panikę i wielkie dzięki
Ruuulezka
Posty: 10
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 14:29

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: Ruuulezka »

Ja też mam problem, ale z rejestracją we Wrocławiu. czy ktoś by mógł mi podpowiedzieć, który to jest indywidualny numer konta wygenerowany podczas rejestracji", na który mam wnieść opłatę rekrutacyjną? Nie mogę znaleźć żadnego numeru Będę bardzo wdzięczna.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: Korczaszko »

a nie pojawiły się te druki o których wspominałam? tam jest nr konta
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: problem z rejestracją :(

Post autor: AnYya »

Musisz najpierw zadeklarować w zakładce Kierunki Studiów W - Medycyny Weterynaryjnej : K - Weterynaria : stacjonarne, jednolite magisterskie a żeby to zrobić wpisać po 50 punktów w wynikach matury z bio i chem, potem to się zmienia. Kiedy zadeklarujesz Weterynarie pojawia Ci się numer konta i formularz przelewu. Ja mam już zapłacone pozdrawiam wszystkich kandydatów na wet
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości