Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: pamparam89 »

ewka89 a Ty ile ptk ? A czemu np chcecie isc na stomę a nie na lek? tzn czym sie kierujecie:)?
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: Frescoo »

ja myślę całkowicie poważnie o stomie, ale za rok (po poprawce hahahad) ja bym wolała stome a nie lek dlatego, że nie ma tego jebanego LEP i nie trzeba specki robic tlyko od razu po studiach do roboty mozna isc
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: pamparam89 »

Frescoo masz racje z ta specjalizacją. A nie ma LEPu ale za to jest LDEP- odpowiednik LEPu] hehe
P.S.Czemu uwazasz ze po poprawce, ja jak glupia mam nadzieję ze sie dostanę mimo ze podstawa=rozsz,myslicie ze progi az tak pojde w gore?
Stazystka
Posty: 389
Rejestracja: 12 cze 2009, o 06:35

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: Stazystka »

na pewno nie pojda az tak w gore, ale wlasnie w szczecinie wcale bym sie nie zdziwila gdyby poszly o kilka pkt skoro nie przeliczaja fizyki
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: pamparam89 »

o kilka ptk niech ida ale nie o 25 ] !
paulinakon
Posty: 83
Rejestracja: 16 wrz 2008, o 20:53

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: paulinakon »

no, z fizyką zrąbali strasznie. jak się kurka dostanę do szczecina to będę się cieszyła, ale mniej. Bo ta szkoła jakaś porąbana jest.

A co do tego czym się kieruję".
Babcia była stomatologiem i po części chcę kontynuowac dziedzictwo
Pamietam jak bylam mala to babcia pozwalała mi dla zabawy mieszac jakies tam proszki z woda i wychodzily z tego takie fajne maziaje i wówczas stwierdziłam, że to jest to, co chce robic zawsze
a jeszcze jedna wspominka - kiedys przewierciłam wiertłem unit to znaczy tylko ten fotel na ktorym pacjetow sie torturuje byl taki fajny dzwiek, nie umialam wyciagnac wiertła bo sie wkreciło za mocno i zrobilam dziure wielkosci paznokcia hahaha to były czasy miałam z jakies 11-12 lat
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: pamparam89 »

dostalam sie na stomęęę )))))) I juz nie oddam miejsca:PPPP
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: moreno »

Ja też się dostałem i oddam tylko za miejsce w Lublinie ale jest mała szansa na Lublin więc chyba PAM PAM PAM!
pamparam89
Posty: 59
Rejestracja: 19 maja 2009, o 10:21

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: pamparam89 »

moreno stoma? to witaj Co Ty nie zostawiaj PAMu ] PAM slyszalam,ze jest b.dobry! ))
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: moreno »

Stoma stoma no wiesz, albo PAM albo Lublin, ale jak mówiłem, małe szanse na Lublin mam. No ja też słyszałem że dobry wydział lek-dent jest na PAMie a wiesz może jak tam jest? Duży przesiew, ile osób odpada? Czy ciężko tak jak Wawa, Kraków czy raczej luz jak w Bstoku? i gdzie najwięcej zajęć stoma ma? Tam przy Centrum czy Pomorzany?
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: Acetylocholina »

mi do dostania się potrzeba, żeby coś około 30 osób zregnowałolt już nie pamiętam dokładnie nawet ilei wchodzę, ale i tak Wam zwalniam tu miejsce, po tym co odstawił PAM z przelicznikiem to się tam raczej nie wybieram,
powodzenia !
p.s. jak na próg z fizyką podstawową to bardzo niski
Muczaczos
Posty: 33
Rejestracja: 26 kwie 2007, o 23:07

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: Muczaczos »

ja jestem na dokładnie setnej pozycji , brakuje 3 czy tam 4 pkt. Zobaczymy , źle nie jest ]

Acetylocholina , a Ty gdzie celujesz? czy już gdzieś jesteś?

a kiedy wogóle jest druga lista?
moreno
Posty: 208
Rejestracja: 11 sie 2007, o 17:03

Re: Kandydaci na stome-ile macie punktów?

Post autor: moreno »

a ja zwalniam miejsce na stomie na PAMie za to idę na WUM
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości