Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Awatar użytkownika
lucyfek
Posty: 10
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 23:06

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: lucyfek »

My, jako chłopcy damy radę na pewno:D Mój prysznic trwa ok 5 minut:):P wyobraź sobie co przejdzie żeńska część akademika:) Bo nie wydaje mi się żeby miały więcej łazienek. Marcin, tak? Ja Maciek:P
astek
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2009, o 18:47

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: astek »

Będziemy musieli być zgraną ekipą albo wszyscy będą musieli wstawać na długo przed rozpoczęciem wykładów Dzisiaj się dowiedziałem, że za dużego wyboru nie ma z datą przyjazdu, 28 praktycznie. Więc pewnie wtedy wpadnę. I zdjęcie potrzebne na wejście jakby ktoś nie wiedział z ekipy pierwszorocznej.
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: AnYya »

Jakie zdjęcia o co kaman mnie o niczym takim nie informowali? Że niby takie małe do dokumentów? I to we wszystkich DSach?
Maraja
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2009, o 22:54

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Maraja »

Jakie zdj.?
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Korczaszko »

do karty mieszkańca, co roku trzeba dawać nowe. Dobrze, że mi przypomnieliście
może być byle jakie, jakieś stare byle nie z przedszkola
Awatar użytkownika
lucyfek
Posty: 10
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 23:06

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: lucyfek »

Zdjęcie ma być standardowe legitymacyjne, gdy się zameldujesz kierownik akademika zabiera Ci to zdjęcie do karty mieszkańca - tak to się nazywa:) czysta dokumentacja. Jeżeli chcesz przenieść się do innego akademika, to zabierasz swoją kartę mieszkańca i idziesz:) płacąc w starym akademiku tylko za dni, które tam spędziłeś, nie trzeba płacić za cały miesiąc z góry. Obowiązuje to we wszystkich Domach Studenckich.

Do astka: Tylko 28 możemy się zameldować. Tak było tu gdzieś napisane. Ja będę 28 września o 10 rano:)
astek
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2009, o 18:47

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: astek »

Ja pewnie trochę później będę, koło 12. Ale tak do końca to jeszcze nie wiem jak i z kim dojadę A tak poza tym to inauguracja jest 5 października tak ? To przez 5 dni będzie wolny czas czy może ktoś wie coś czego ja nie wiem ?
Siwa89
Posty: 18
Rejestracja: 19 lip 2009, o 17:01

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Siwa89 »

Byłoby super gdyby to były dni wolne. (oby tak było )

Ale czy ktoś nie pisał że zajęcia są już od 1.10.09?
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Aquarius »

Obstawiam, że zajęcia będą już 1. października, ale za to jeśli 29. września jest to coś, to mamy wolny 30. września. Zawsze to jeden dzień .

Mógłby mi ktoś podać maila, na którego trzeba wysłać zdjęcie do legitymacji (był podany w liście z uczelni, ale go wyrzuciłam już)?
Awatar użytkownika
lucyfek
Posty: 10
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 23:06

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: lucyfek »

Cytuje z tego listu: . należy dostarczyć zdjęcie w wersji elektronicznej na adres [at].wroc.pl (zgodnie z zasadami określonymi na stronie www.up.wroc.pl)oraz dokonać wpłaty w terminie do końca września br na konto indywidualne kandydata wygenerowane przy rekrutacji w wysokości 17zł. Istnieje możliwość jednoczesnej opłaty za legitymację (17zł) oraz za indeks (4zł) ogółem 21 złotych dowód wpłaty należy okazać w dziekanacie."
werka2908
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2009, o 13:43

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: werka2908 »

inauguracja jest chyba 2 października o ile sie nie myle
werka2908
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2009, o 13:43

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: werka2908 »

sprawdzilam i jednak jest 5.10. Ale wczesniej juz tez patrzylam i prawdopodobnie zmienili:P
Harry z Tybetu
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2009, o 08:29

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Harry z Tybetu »

A jak sie wgrało na ich serwer podczas rekrutacji fote to trzeba to wysylac?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości