Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Aquarius »

lucyfek, dziękuję bardzo .

Harry, ja dałam zdjęcie na płytce, ale wolę mieć pewność, że dostaną zdjęcie, a ja legitymację bez problemów.
Awatar użytkownika
lucyfek
Posty: 10
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 23:06

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: lucyfek »

Proszę:)
Ja wgrałem na serwer i wysłałem Im na ten adres podany przeze mnie wyżej:) po jakimś czasie dostałem wiadomość zwrotną, że to zdjęcie zostało przyjęte:) więc proponuje wysłać jeszcze raz na serwer UP:P tak dla pewności:) gdybyś miała problemy ze zrobieniem tego zdjęcia według Ich zasad, to chętnie Ci pomogę:)
astek
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2009, o 18:47

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: astek »

Moje zdjęcie łamało prawie wszystkie punkty wymagane do przyjęcia go, ale nie ma rzeczy których się nie zrobi w photoshopie
Awatar użytkownika
lucyfek
Posty: 10
Rejestracja: 2 wrz 2009, o 23:06

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: lucyfek »

Ja używam Gimpa Jest w ogóle tu ktoś po technikum weterynaryjnym? Czy wszyscy jesteśmy po ogólniaku?
karaluch98
Posty: 19
Rejestracja: 17 lip 2009, o 18:29

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: karaluch98 »

tej ludziska 28 wprowadzam sie do Arki i szukam 2 wspólokatorek- wolałabym mieszkac w pokoju z kims z wety albo biotechnologii bo chyba na up te dwa kierunki maja najwiekszy zapieprz naukowy) nie pale-jesli to by kogos interesowało ale też nie mam nic przeciwko palacymD jak jest ktos chętny to pisać [at].pl lub 10646536(gg)
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: AnYya »

Hmmm było tu gdzieś chyba napisane coś o basenie ale nie mogę jak zwykle znaleźć. Chodzi mi o ten cały strój-musi być koniecznie taki sportowy jednoczęściowy? A czepek lub jakieś okularki też potrzebne? Aha i jakby ktoś jeszcze nie wiedział to plany lekcji są na nowej stronie wydziału.
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Tahtimittari »

Zabił mnie ten plan
strój mam nadzieję może być dwuczęściowy
Awatar użytkownika
talagia
Posty: 685
Rejestracja: 29 cze 2009, o 12:07

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: talagia »

no plan macie ciekawy szczegolnie piatki, my mamy na szczescie do 12 dziwie sie dlaczego plan jest podzielony na dzienne i wieczorowe?
kalasznikowa
Posty: 42
Rejestracja: 12 wrz 2009, o 15:38

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: kalasznikowa »

a nie ma możliwości robienia czegoś innego poza basenem? czy ten basen jest obowiązkowy i basta?
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: AnYya »

Mi się nie podoba to że histologia i prosektorium są jednego dnia. Pewnie będzie masakryczne kucie. Mnie też zdziwiło, że jest całkowity podział stacjo i niestajco, przecież wykłady mogłyby być razem. A basen jest ponoć obowiązkowy, chyba że jakoś super umiesz pływać to wtedy się gdzie indziej zapisujesz o ile kojarzę.
astek
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2009, o 18:47

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: astek »

Wielkie dzięki za tą stronkę z planem Rzeczywiście niezbyt ciekawy piątek. A o reszcie przedmiotów to nic nie wiem więc na razie nie oceniam Basen obowiązkowy ? To nie ma już jakichś bardziej przyziemnych dyscyplin ?

Gdzieś kiedyś czytałem tu coś o przydzielaniu do grup, ale nie mogę tego odszukać. Czy to odbywa się alfabetycznie, czy raczej nie da się tego oszacować teraz ?
Maraja
Posty: 18
Rejestracja: 14 lip 2009, o 22:54

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: Maraja »

Może ktoś ze starszaków powie nam kiedy mniej wiecej dowiemy się, do której grupy jesteśmy przydzieleni? Poza tym. wg planu 1 rok wet. jest podzielony w sumie na 6 grup. Chodzi o 3 grupy dziennych i 3 wieczorowych czy jak?
Yy. jeszcze jedno. Czy po wprowadzeniu się do akademika od razu mamy dostęp do internetu? ^^
Awatar użytkownika
AnYya
Posty: 118
Rejestracja: 8 sty 2008, o 09:18

Re: Integracja przyszłych studentów wety we Wrocku :)

Post autor: AnYya »

W drugim semestrze aerobik jest ponoć. A co do grup to mogę się mylić ale pewnie będzie 6 grup po 18 osób wg alfabetu, można sobie obliczyć z listy przyjęć w której się jest. Ale to tylko moje przypuszczenia, nic potwierdzonego. A internet ponoć ma być od 10 dopiero
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości