Walka o punkty z CKE

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
KaJot18
Posty: 55
Rejestracja: 26 lip 2009, o 18:24

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: KaJot18 »

Chemik, nie ma co:P bardzo pozytywnie mnie nastrajasz:D:P
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: Chemik »

po prostu wiem, że w14 dniu od złożenia wniosku dostaniesz list, choć oni będą mieli twoją prace spr w 1 tygodniu
MyszkaMania
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2009, o 22:11

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: MyszkaMania »

Hej ! Czy mogę zadać jedno pytanie: czy oni mają prawo obniżyć wynik? Bo o obniżaniu słyszałam, a jak ktoś miał rację i walczył, to mu powiedzieli: masz rację, ale decyzja oke jest nieodwołalna Błagam powiedzcie coś.ja poszłabym tam właśnie po to, by pouczyć się na swoich błędach i najwyżej za roknp. mam obcięty jeden punkt za wykres a jestem na 100000% pewna, że jest ok. Tak samo z argumentem o GMO. Co radzicie ? A Wy poprawiacie za rok, czy przyjmujecie durnotę i biurokrację na klatę i szukacie miejsca dla siebie na mniej punktowych studiach . ?
WalnietyDesko
Posty: 146
Rejestracja: 22 sty 2009, o 11:44

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: WalnietyDesko »

Nie śledziłem całego tematu od początku, może mi ktoś go streścić i powiedzieć czy udało się komuś uszczypać trochę punktów od tych z CKE?
MyszkaMania
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2009, o 22:11

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: MyszkaMania »

Chyba tu zastraszającej większości się nie udało.ale to nie znaczy, że nie warto walczyć
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: Chemik »

WalnietyDesko pisze:CKE?
oni odmywają ręce od OKE
CKE jest od wyboru zadań a OKE za ich niepoprawne sprawdzenie (poprawne też )
KaJot18
Posty: 55
Rejestracja: 26 lip 2009, o 18:24

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: KaJot18 »

MyszkaMania, jeśli mogę wyraźić swoje zdanie to uważam ze zawsze warto walczyć o swoje. Ja napisałam do nich odwołanie i nie dam się tak po prostu spławić. Wiem że mam racje bo przedyskutowałam to z nauczycielami biologii, mają przyznać mi punkty i koniec:) o to bede walczyc. Nawet od decyzji Sądu Najwyższego można się odwołać więc jakim cudem OKE jest nietykalna?:P wiadomo ze oni nie są w stanie sprawdzic ponownie kazdej pracy zeby wychwycić błędy sprawdzających.
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: Chemik »

KaJot18, ja już próbowałem wszystkiego ale oni są jak sędziowie dożywotni i nie przyznają się do winy. Jeżeli wymyślisz jak z nimi walczyć to napisz do mnie a napewno wejdę z tobą w sojusz anty OKE :]
KaJot18
Posty: 55
Rejestracja: 26 lip 2009, o 18:24

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: KaJot18 »

Chemik, dziś do nich dzwoniłam i od razu jak sie przedstawilam to dostalam informacje że otrzymam pisemną odpowiedź na moje odwołanie w pn. lub wt. więc czekam:)
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: Chemik »

KaJot18, trzymam kciuki za 100% zaliczenie twoich zadań ale jak w liście dostaniesz moją treść to co w tedy?
KaJot18
Posty: 55
Rejestracja: 26 lip 2009, o 18:24

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: KaJot18 »

Mam nadzieję ze tak nie będzie, ale gdyby, to napiszę do nich ponownie!:) poza tym zaznaczylam w zakończeniu mojego odwołania że oczekuje poczynienia odpowiednich kroków, moze jestem naiwna ale lcze na konkretną odpowiedź:)

[ Dodano: |10 Sie 2009|, o 09:31 ]
Odpowiedź od CKE:

Dzień dobry.‎

Zgodnie z § 98. ust. 4. i ust. 5. rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z ‎dnia 30 kwietnia 2007 r. (z późniejszymi zmianami) wynik części pisemnej ‎egzaminu maturalnego z poszczególnych przedmiotów ustala okręgowa komisja ‎egzaminacyjna na podstawie arkuszy egzaminacyjnych ocenionych przez ‎egzaminatorów. Wynik części pisemnej egzaminu maturalnego ustalony przez ‎komisję okręgową jest ostateczny.‎

Sekretariat WM


To jest chyba gotowa formułka dla wszystkich uciążliwych:) czekam jednak na list od OKE bo do CKE napisalam na poczekaniu, kiedy jeszcze nie wiedzialam ze oni nie maja nic wspolnego ze sprawdzaniem matur.
mila13
Posty: 12
Rejestracja: 13 lip 2009, o 19:01

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: mila13 »

Mnie udało się wywalczyć na razie 1 pkt.,ale nie zgadzam się z tym nadal i wysyłam pismo o wgląd z ekspertem.Zgadzam się z opinią innych o OKE
Wszystkim życzę powodzenia
Chemik
Posty: 395
Rejestracja: 29 maja 2009, o 10:16

Re: Walka o punkty z CKE

Post autor: Chemik »

i co uważasz że to coś da jeżeli udałoby ci się, czego ci życzę, to napisz nam to, please :]
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości