Biologia zaoczne - da radę??

Porady i opinie o uczelniach kształcące w zakresie biologii. Punktacja przy rekrutacji. Pomoc w dostępie do materiałów do nauki biologii
Pinakocyt_
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2008, o 17:28

Biologia zaoczne - da radę??

Post autor: Pinakocyt_ »

Witam,
pytanie moje brzmi - czy możliwe jest studiowanie biologii zaocznie jeśli ma się tylko dwa dni do dyspozycji (sobota, niedziela) a od poniedziałku do piątku sie pracuje
~Caroline90
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2009, o 15:58

Re: Biologia zaoczne - da radę??

Post autor: ~Caroline90 »

musisz sie zorientowac w jakie dni sa zajecia, bo z tego co wiem na niektorych uczelniach moga byc rowniez w piatki popoludniami. Najlepiej zadzwonic na uczelnie, ktora Cie interesuje i zapytac jak to wyglada. A jesli chodzi ogolnie o pogodzenie pracy i studiow zaocznych, to mysle ze jesli sie zawezmiesz to dasz rade, mnostwo osob tak robi, powodzenia!
Avocado
Posty: 3
Rejestracja: 20 sty 2010, o 05:50

Re: Biologia zaoczne - da radę??

Post autor: Avocado »

pyt do Pinakocyt_
czy znalazłaś dla siebie zaoczną ibiologię z zajęciami tylko w sob/niedz? szukam taki studiów dla siebie na rok 2010/2011- w woj.mazowieckim
Z przeglądanych pprzeze mnie planów zajęć wynika że na większości uczelni jednak zajęcia są również w piątek-a to mi koliduje trochę z pracą:(
Dodam ze interesuje mnie biologia z uprawnieniami pedagogicznymi
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości