Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Opinie o analityce medycznej na studiach. Pomoc w podjęciu decyzji co do uczelni oraz przyszłej pracy zawodowej. Materiały pomocne w studiowaniu analityki medycznej.
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Ja z nadzieją pożegnałam się już w poniedziałek, tyle że w między czasie mieszkanie straciłam w Opolu.
To żałosne jednym słowem jest, w poprzednich listach ponad setkę osób potrafili przyjąć, a teraz 93 nie potrafią.
kiszkazmiodem
Posty: 28
Rejestracja: 16 cze 2009, o 08:50

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kiszkazmiodem »

no, kur.wa.
kulka19
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2009, o 17:23

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kulka19 »

no to juz . to była chyba ostateczna lista ? hm chcociaż powinni zapełnić wszystkie miejsca . w tamtym roku był taki niski próg, dlatego złożylam do Sosnowca , mozna bylo pomysleś żeby jeszcze gdzieś na analityke zlożyc / nie wie ktos jaki próg był na uj ?
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Oni sobie normalnie w kulki lecą co im zależy trzymam za was mocno kciuki i mam nadzieje że spotkamy się w październiku:*

[ Dodano: |29 Sie 2009|, o 11:18 ]
kulka19, to na pewno nie była ostateczna lista) moim zdaniem to się jeszcze pozmienia bo nie było jeszcze list na farmacji i lekarskim)
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

Zagubiona90 ma rację. Kolejne listy rankingowe będą, bo ludzie jeszcze będą rezygnować. Ale teraz listy będą publikowane dopiero jak inni zabiorą dokumenty, żeby nie okazało się, że przekroczony zostanie limit przyjęć. I radzę często sprawdzać listy przyjętych, bo w zeszłym roku wielu ludzi przegapiło czas na składanie dokumentów (końcowe listy były częściej niż raz w tygodniu).
kulka19
Posty: 4
Rejestracja: 13 lip 2009, o 17:23

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: kulka19 »

Szczegółowy komunikat o ostatecznych progach punktowych na każdy z kierunków ukaże się wraz z ogłoszeniem 4 listy rankingowej.
- to jest z tego komunikatu z wtorku , z tego co tu pisze to jest ostateczna lista pasuje tam zadzwonić i się doiwedziec ale dzis sobota to pewnie szkoda probować
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Tuś. »

Tylko zwróćcie uwagę, że na farmacji rekrutacja jest zawieszona, na lekarskim próg nie spadł jeszcze poniżej 170 pkt, a pierwsze osoby na liście na analityce mają 170 i 168 pkt, potem są już coraz niżej, a nie wierzę w to, żeby próg na lekarskim spadł teraz poniżej 168 pkt. Na inne uczelnie nie ma co liczyć, bo w Katowicach lekarski ma najniższy próg.
ja_sama
Posty: 53
Rejestracja: 25 gru 2008, o 19:35

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: ja_sama »

Ale progi na analitykę czy farmację w innych miastach mogą się jeszcze trochę pozmieniać. I wtedy część osób skorzysta z możliwości przeniesienia się na inną uczelnię (bo np. do domu bliżej.).
zagubiona90
Posty: 652
Rejestracja: 3 lip 2009, o 10:07

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: zagubiona90 »

Oczywiście, że to nie są ostateczne listy. Oni sobie mogą tak pisać ale raczej się grubo pomyląD. Nawet na lekarskim po 4liście będą przemieszczenia moim skromnym zdaniem). No chyba że z tą ostatnią listą chodziło, że już jej nie będą publikować tylko jak się zwolni miejsce to będą dzwonić? Może akurat wy będziecie tymi szczęśliwcami do których ŚUM zadzwoni i zaprosi was do studiowania na tej uczelniD:)
Iskra14
Posty: 371
Rejestracja: 19 lip 2009, o 22:28

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Iskra14 »

kulka19 próg na analitykę UJ to 160 pkt.
hypnos
Posty: 104
Rejestracja: 6 lip 2009, o 12:45

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: hypnos »

dam dobrą radę
jest wrzesień, organizujcie sobie coś z drugiego naboru, bo obawaiam sie że ta nadzieja jest złudna
zawsze można próbować za rok a te dwa semestry jakoś przebolejecie na innym kierunku
maryśka19901
Posty: 24
Rejestracja: 9 lip 2009, o 16:14

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: maryśka19901 »

dzisiaj opublikowali kolejna liste, próg na analityce faktycznie spadł tylko o 1pkt czyli przyjeli 1 osobe.
Awatar użytkownika
Incitatus
Posty: 60
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:30

Re: Kandydaci na analitykę medyczną na SUM - łączmy się :)

Post autor: Incitatus »

żałuję, że nie złożyłam na biotechnologię, już bym była na studiach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość