Opłaty rekrutacyjne

Wybór uczelni medycznej o kierunku weterynarii. Pomoc i opinie przy punktacji i rekrutacji na studia weterynaryjne. Leczyć zwierzęta duże czy małe.
Kawazmlekiem

Opłaty rekrutacyjne

Post autor: Kawazmlekiem »

W moim koncie na stronie internetowej UWM-u i UP w Lublinie wciąż wyświetla się, że nie dokonałam opłaty rekrutacyjnej, mimo, że wysłałam pieniądze drogą elektroniczną w środę. Długo czekaliście aż pieniądze wpłyną, a raczej, aż wyświetli się o tym komunikat na stronie? A może o czymś nie wiem? Może trzeba ich poinformować, o tym, że dokonałam opłaty? Martwię się ponieważ do niedzieli jest termin wpłaty.
Awatar użytkownika
Iriii
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:44

Re: Opłaty rekrutacyjne

Post autor: Iriii »

Ogólnie to jest tak, ze musi sie to u nich na koncie zaksięgować, dopiero wtedy pojawi sie inf ze opłata jest wpłacona a czym wpłacałaś? bo pocztą to troszkę długo idzie, ja opłaciłam w lublinie internetem we środę i w piątek miałam juz napisane, ze otrzymali
Kawazmlekiem

Re: Opłaty rekrutacyjne

Post autor: Kawazmlekiem »

Iriii pisze:a czym wpłacałaś? bo pocztą to troszkę długo idzie, ja opłaciłam w lublinie internetem we środę i w piątek miałam juz napisane, ze otrzymali
Również przez internet i też w środę Może nie powinnam panikować, bo na chłopski rozum biorąc do 5 lipca jest czas by wpłacić te pieniądze, więc pewnie biorą poprawkę na to, że pieniądze muszą jeszcze wpłynąć na ich konto i zostać zaksięgowane.
Awatar użytkownika
Iriii
Posty: 20
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:44

Re: Opłaty rekrutacyjne

Post autor: Iriii »

O kurcze. ale tak to jest, ja mam problemy z ipko,bo kiedy wplace pieniądze w weekend, to dopiero w następny poniedziałek są księgowane. Ale tak chyba wszędzie jest. A dostałaś info, że na Twoim koncie jest zaksięgowana wypłata? Bo jeżeli tak, to myślę, że strachu nie ma
sempiterus
Posty: 35
Rejestracja: 1 gru 2008, o 04:50

Re: Opłaty rekrutacyjne

Post autor: sempiterus »

ja czekalam 2 dni - zaplacilam 22 a wplynelo na profil 24.

spr na profilu dokladnie czy nie ma gdzies napisane ze wplata wplynela i czeka teraz na zaksiegowanie.
mozliwe ze teraz wsszyscy placa i sie zrobila tzw. kolejka"
Awatar użytkownika
Tahtimittari
Posty: 1061
Rejestracja: 8 paź 2008, o 13:57

Re: Opłaty rekrutacyjne

Post autor: Tahtimittari »

pocztą wpłacałam do Wrocławia i jakoś po 3 dniach jak weszłam na konto swoje,to już miałam info, że jest opłata.
poczekaj do poniedziałku, wtedy powinno być. a do kiedy masz termin wpłaty?
Aquarius
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2008, o 21:41

Re: Opłaty rekrutacyjne

Post autor: Aquarius »

Kawazmlekiem pisze:Martwię się ponieważ do niedzieli jest termin wpłaty.
Czytanie się kłania.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości