Studia niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mentos13
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:58

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: mentos13 »

Zgadzam sie w zupełnosci.
voyteck
Posty: 108
Rejestracja: 1 lis 2007, o 19:14

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: voyteck »

Dzięki za odpowiedzi. Pocieszyliście mnie
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: jedi »

A czy jest mozliwośc nie poprawiania matury? Np. jezeli w tym roku mi zabraklo punktow na stacjonarne ale w przyszlym roku beda nizsze progi i bez poprawiania bym sie dostal, to czy moge sie przeniesc na stacjonarne?
tomylyjones

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: tomylyjones »

Jeśli punktów wystarczy to oczywiście że tak
mentos13
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:58

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: mentos13 »

Nie ma przymusu poprawiania matury. Ale jeśli przewidzisz przyszłoroczny
próg to szacuneczek.
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: Anelordina »

słyszałam, że jeśli załapiesz się w rekrutacji za rok, to jest nawet szansa, że wylądujesz na drugim roku, ale nie jestem tego pewna.
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: gosiaczek;) »

Anelordina pisze:słyszałam, że jeśli załapiesz się w rekrutacji za rok, to jest nawet szansa, że wylądujesz na drugim roku, ale nie jestem tego pewna.
Nie szansa, wylądujesz na drugim roku tyle, że już studiów stacjonarnych Z resztą napisałam to parę postów wcześniej.
voyteck
Posty: 108
Rejestracja: 1 lis 2007, o 19:14

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: voyteck »

ale hmm co z obowiązkową matmą, która wchodzi? nie będą na to patrzeć?
gosiaczek;)
Posty: 456
Rejestracja: 21 maja 2008, o 08:54

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: gosiaczek;) »

Skoro starsze rocznik mają prawo startować ze zdaną fizyką, to tak samo będzie chyba tutaj
mentos13
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:58

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: mentos13 »

Jeśli chodzi o matematyke w przyszłym roku :

Na podstawie wyników nowej matury 2010 lub matury międzynarodowej (IB) przyjmowani będą kandydaci, którzy w ramach egzaminu maturalnego zdawali egzamin z zakresu biologii i chemii na poziomie rozszerzonym oraz matematyki na poziomie podstawowym.

Kandydaci legitymujący się nową maturą 2002 – 2009", którzy w ramach egzaminu maturalnego zdawali egzamin z zakresu biologii, chemii i fizyki i astronomii na poziomie rozszerzonym, przyjmowani będą na podstawie wyników egzaminu maturalnego z zakresu biologii, chemii oraz fizyki i astronomii na poziomie rozszerzonym.

[ Dodano: |21 Lip 2009|, o 16:03 ]
Chyba . skoro tak podali.
olciak89
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2009, o 11:22

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: olciak89 »

Hej) Mam 195 pkt, myślicie, że jest szansa w tym roku?
mentos13
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:58

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: mentos13 »

Ciezko powiedziec jest 20 miejsc wiecej w porównaniu z zeszłym rokiem. kto wie .
Szansa jest zawsze. Masz wiecej pkt niz zeszłoroczny próg ale w tym roku te progi tak poszły w góre ze naprawde ciezko jest cokolwiek przewidziec. Szansą jest to ze zwiekszyli limit miejsc. Pocieszjacy moze byc fakt iz z licznych obserwacjii wynika ze jak na dziennych jest próg wysoki to na platnych jest niski. Tak było na przykład dwa lata temu
( na dzienne próg 252 a na płatne 178 - mowie o Krk). Nie mozna tak tego rozpatrywac co prawda bo tegoroczne statystyki mowią inaczej ale trzeba jeszcze wytrzymac do 27 lipca. wtedy sie wiele wyjaśni.

Pozdrawiam.
voyteck
Posty: 108
Rejestracja: 1 lis 2007, o 19:14

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: voyteck »

ja się zakwalifikowałem na niestacjonarne do łodzi (wojsk-lek) - tam aktualny próg wynosi 197p. pewnie jak osoby nie dostarczą dokumentów to zjedzie ale ja koniecznie chcę dostać się na CM UJ.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości