Studia niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
mentos13
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:58

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: mentos13 »

Ewentualnie, jeśli kogoś to pocieszy.
Na płatne w Krk był zawsze dosc niski próg bo tak na dobra sprawe mało osob tu sie rejstruje, gdyz z tego co wiem strasznie ciezko jest ( poziom identyczny jak na dziennych) i ponoc nieporównywalnie trudniej niz na innych uczelniach (nie wiem czy faktycznie wynika to z poziomu czy poprostu róznic programowych). Znam kilka osob które sie przenosiły z innego miasta do krk i mowia ze jest nieporówywalnie trudniej na CMUJ .
.o zadnych przenosinach na studia dzienne za oceny nie ma praktycznie mowy.
(oczywiscie zawsze zadazaja sie sporadyczne osoby którym uda sie zdobyc 5 czy tam 4 z wszystkich egzaminów ale ta sa żadkie przypadki. Ale co z tego jak decyzja w sprawie przenosin na dzienne i tak nalezy do Rektora czy tam Dziekana) .
no chyba ze sie mature poprawi wiadomo jak to nie ma problemu . taka jest prawda

No cóz to w koncu CMUJ:).jeczcze raz zycze wszytkim powodzenia w rekrutacjii
elli
Posty: 15
Rejestracja: 13 lip 2009, o 23:20

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: elli »

Co tak cicho tu dzisiaj? Jaki będzie teraz próg na UJ
olciak89
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2009, o 11:22

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: olciak89 »

Kurcze, jak zobaczyłam pierwszy próg na lek w Łodzi (210), poczułam, że wieje grozą:P Obawiam się, że niestety próg będzie sporo wyższy od zeszłorocznego.Co nie zmienia faktu, że tym razem bardzo chcę nie mieć racji:)
mentos13
Posty: 16
Rejestracja: 6 lip 2009, o 16:58

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: mentos13 »

Na pocieszenie moge dodac ze w e Wrocku I próg na płatne wyniósł 233 pkt
Nie wiadomo jaki bedzie. jest 20 miejsc wiecej poczekamy zobaczymy.
voyteck
Posty: 108
Rejestracja: 1 lis 2007, o 19:14

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: voyteck »

175 jest teraz na platne we wroclawiu
olciak89
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2009, o 11:22

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: olciak89 »

Voyteck nie pomyliłeś się przypadkiem?
Marcin_09
Posty: 41
Rejestracja: 1 lip 2009, o 18:34

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: Marcin_09 »

voyteck te 175 to byl prog ale rok temu i to ostateczny, a teraz pierwszy jest nie wiedzac dlaczego 233 a na liscie jest nawet osoba ktora ma ponad 250 punktow parodia
voyteck
Posty: 108
Rejestracja: 1 lis 2007, o 19:14

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: voyteck »

racja. pomylilem sie D o kurczątko, to jak ja sie dostane na ten CM UJ x

[ Dodano: |27 Lip 2009|, o 15:38 ]
i jak tam? dostał się ktoś do krakowa na niestacjonarne? ja się nie dostałem i rezygnuję bo mam na niestacjonarnych kuzyna w krakowie i stanowczo odradził te studia. że program jest gorzej ułożony niż na innych uczelniach. że czepiają się studentów z płatnych. x itp. wolę iść do łodzi x.

[ Dodano: |27 Lip 2009|, o 15:38 ]
i jak tam? dostał się ktoś do krakowa na niestacjonarne? ja się nie dostałem i rezygnuję bo mam na niestacjonarnych kuzyna w krakowie i stanowczo odradził te studia. że program jest gorzej ułożony niż na innych uczelniach. że czepiają się studentów z płatnych. x itp. wolę iść do łodzi x.
langerhans
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2009, o 14:59

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: langerhans »

tak sie przygladam co tu piszecie prawda jest taka, ze większość osób studiujących w krakowie nie przyznaje się do wszystkiego przez co przechodzą. ja studiowałem 2 lata w krakowie i przepisałem się do katowic. teraz ide na 4. rok i musze przyznac że więcej się nauczyłem w katowicach przez ten rok niz w krk przez 2 lata mimo, ze jestem dosc zdolna osoba. po prostu inne warunki, komfort psychiczny. kraków jest bardzo przereklamowany. to moja i wielu osób opinia. przyznaję się szczerze, ze UJ był moim najgorszym w życiu wyborem.
tomylyjones

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: tomylyjones »

hahaha

nieźle. trójka moich znajomych teraz skończyła pierwszy rok w Katowicach i już planują się przenieść do Krakowa jak pytałem się ich, czy warto iść do kat, to usłyszałem tylko, idź wszędzie, tylko nie do Katowic ]
langerhans
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2009, o 14:59

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: langerhans »

ja bym powiedział idź wszędzie tylko nie do krakowa:)
voyteck
Posty: 108
Rejestracja: 1 lis 2007, o 19:14

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: voyteck »

hehe niezła akcja. ludzie mający 250p zapisali sie na niestacjonarne do krk. jak mogli spokojnie iść gdzieś na stacjonarne z takimi wynikami. łódź przyjmowała od 230 x a łódź w porównaniu do krakowa to niebo a ziemia D córka mojej lekarki i moja przyjaciółka studiują tam i podobno świetna uczelnia. dlatego właśnie odpuszczam krk i idę do łodzi. niestety na niestacjonarne. no ale cóż. x
langerhans
Posty: 4
Rejestracja: 27 lip 2009, o 14:59

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: langerhans »

osobiście doświadczyłem tylko krakowa (x) i katowic () więc tyle mogę sam powiedzieć. Jesli chodzi o Łódź to mój znajomy studiuje na wojskowym bo tam był niższy próg. Ostatnio gościa widziałem w zeszłe wakacje był wtedy po 1. roku i podobno bardzo fajna uczelnia i świetne warunki do studiowania. Tak jak mówię. nie byłem - nie wiem. Ale kumpel mi ściemy raczej nie wciskał :] w 100% mogę się wypowiedzieć tylko na temat uczelni na których byłem czyli krk (odradzam), katowice (polecam).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości