Studia niestacjonarne

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
a_niap
Posty: 1613
Rejestracja: 21 lip 2008, o 16:02

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: a_niap »

reborndragon pisze:ŁOOOOOOOO. niektórzy mieszkają w Krakowie i nie mają ochoty plątać się po całej Polsce więc składają do Krakowa na niestacjonarne. Jak chcesz jeździć po całym kraju, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa. Wielkie halo . dramat
No dokładnie. Szczegolnie ze sstudiując poza miastem robią się wieksze koszty niz we wlasnym mieście niestacjonarnie
DNA
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2009, o 20:48

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: DNA »

Poza tym odnosnie niestacjonarnych, to co to jest za wstyd jesli niektorym braklo zaledwie kilku punktow zaraz ponizej progu. Jestesmy przez to tak bardzo gorsi?
tomylyjones

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: tomylyjones »

noo. ja nie wiem czy bede sie odzywal do tych. niestacjonarnych. f

DNA
Posty: 5
Rejestracja: 4 sie 2009, o 20:48

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: DNA »

.
Oleum
Posty: 15
Rejestracja: 10 lip 2009, o 21:53

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: Oleum »

listy już na niest zamknęli. jak myślicie, czy jeszcze jest mozliwośc zeby kilka punktów spadł prog? np do 193?
chyba to już nierealne
chociaż w łodzi na stacjon lek też zamknęli i jakoś rekrutacje kontynuowali dalej, kilka pktów spadł próg.
starla
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2009, o 14:40

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: starla »

myślę, że już nic się nie zmieni
sama bardzo bym chciała, zeby coś drgnęło (bylam pierwsza na rezerwowej). Dzwonilam jeszcze do biura rekrutacji z pytaniem, czy nie ma szans na zmianę chociaż o jeden punkt. Zdecydowanie odpowiedzieli - nie.
ale przecież. wszystko się może zdarzyć)
pozdrawiam!
rosiczka
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2009, o 10:29

Re: Studia niestacjonarne

Post autor: rosiczka »

HALO!
czemu tu taka grobowa cisza zapadła?
dostał się ktoś na tą niestacjonarną medycynę, oprócz mnie?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości