UR biotech kraków

Opinie o uczelniach o kierunku biotechnologii. Dyskusje na temat etyki w zawodzie oraz pomoc w wyborze kierunku zawodowego. Wykaz publikacji niezbędnych do nauki biotechnologii.
blackmail
Posty: 123
Rejestracja: 13 gru 2008, o 16:49

Re: UR biotech kraków

Post autor: blackmail »

mówisz, że mam szanse? obys miała rację dostałaś się na biotech. na UJ tak? z jakim wynikiem jesli można wiedzieć?
weja
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2009, o 16:39

Re: UR biotech kraków

Post autor: weja »

hejka, czy mógłby mi ktoś powiedzieć co z tymi badaniami na ur ? mi też lekarz nie chciał podbić tego które jest do pobrania na stronie. Jestem na rezerwowej na biotech ale dostałam sie na technologie zywności i chce złozyc papiery zeby nie zostać na lodzie jak nie uda sie z biotech. I kto jeszcze tutaj czeka na rezerwie ?
lanaawale
Posty: 31
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:59

Re: UR biotech kraków

Post autor: lanaawale »

Wiedzieć zawsze można:) 90 biologia i 94 matematyka. Takze dla mnie UR stanowil tylko rezrwe na wypadek jakby mnie na UJ nie chcieli. Ale że się dostałam także zwalniam miejsce. I z góry przepraszam tych na rezrwie za niepotrzebny stres przez takich jak ja
blackmail
Posty: 123
Rejestracja: 13 gru 2008, o 16:49

Re: UR biotech kraków

Post autor: blackmail »

lanaawela, dziękujemy za empatię, oby więcej takich jak Ty !
weja, która jesteś na rezerwie?
madzia888
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2009, o 17:00

Re: UR biotech kraków

Post autor: madzia888 »

prosze nie idzcie na urd
weja
Posty: 7
Rejestracja: 15 lip 2009, o 16:39

Re: UR biotech kraków

Post autor: weja »

blackmail - 84, więc chyba nie tak najgorzej. Nikt nie wie jak to z tymi zaświadczeniami o które pytałam wcześniej ?
lanaawale
Posty: 31
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:59

Re: UR biotech kraków

Post autor: lanaawale »

Wiesz co może zapytaj w sekretariacie albo coś, może dają jakieś skierowanie. Ale to chyba już zależy od lekarza. Z tego co słyszałam wśród znajomych jednym podbijają a innym nie.
blackmail
Posty: 123
Rejestracja: 13 gru 2008, o 16:49

Re: UR biotech kraków

Post autor: blackmail »

zazdroszcze Ci weja
wiecie może, kiedy to wszystko się skończy? kiedy będzie wszystko jasne?
lanaawale
Posty: 31
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:59

Re: UR biotech kraków

Post autor: lanaawale »

No druga rekrutacja chyba jakoś 21:) a wymyśliłaś już co z tym podaniem
blackmail
Posty: 123
Rejestracja: 13 gru 2008, o 16:49

Re: UR biotech kraków

Post autor: blackmail »

tak jak wyżej pisałam, wysłałam pocztą to oświadczenie uprzednio oczywiście zadzwoniłam do tego biura rekrutacji i zapytałam teraz tylko do tego 21.
lanaawale
Posty: 31
Rejestracja: 18 sty 2008, o 11:59

Re: UR biotech kraków

Post autor: lanaawale »

No to trzymam kciuki:) Będzie dobrze głowa do góry:P lepiej się martw gdzie potem wyemigrujesz w poszukiwaniu pracy:P
blackmail
Posty: 123
Rejestracja: 13 gru 2008, o 16:49

Re: UR biotech kraków

Post autor: blackmail »

o pracy staram się narazie nie myśleć
kasia007
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2009, o 12:45

Re: UR biotech kraków

Post autor: kasia007 »

zaświadczenie lekarskie nie musi być takie jak można pobrać na stronie może być zwykły druk beż różnicy jakie lekarz wystawi byleby napisał że nie ma przeciwwskazań nie ma problemu bo była w tym tygodniu w sekretariacie z koleżanką, która składała już papiery i miała zwykłe zaświadczenie od lekarza i było dobre)

poza tym pani z sekretariatu powiedziała, że nowa lista powinny byś w środę i że w zeszłym roku lista się przesunęła w sumie o około 160 miejsc więc nie ma się co obawiać nawet jak zakładają teczki tym osobom co już są przyjęci to podpisują je ołówkiem bo jeszcze się obawiają że ludzie im będą papiery wybierać. więc czekamy na uaktualnioną listę:)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości