Przenoszenie papierów

Forum studenckie dla przyszłych, obecnych i byłych studentów kierunków przyrodniczych i pozostałych. Podziel się swoimi doświadczeniami, radościami i smutkami
Bells
Posty: 88
Rejestracja: 30 maja 2009, o 16:41

Przenoszenie papierów

Post autor: Bells »

Mam do Was pytanie. Chciałabym żeby raczej odpowiedziały na nie osoby, które znają na nie odpowiedź a nie tylko się domyslają jaka może być.
A więc tak: złożyłam papiery na medyczną w poznaniu i zarejstrowałam się na medyczną w warszawie. Problem polega na tym, że w Poznaniu wyniki rekrutacji są później. Dodam, że bardziej zależy mi na Poznaniu dlatego powiedzcie mi co mam zrobić gdy dostanę się do Wa-wy i będę musiała zawieźć tam dokumenty jeszcze przed ogłoszeniem wyników w Poznaniu? W Wa-wie chcą jedynie odpis świadectwa dojrzałości, więc czy mogę zrobić tak, że zawiozę im ten odpis a jak się dowiem, że dostałam się do Poznania to wystarczy, że zadzwonię do nich i powiem żeby mnie skreślili z listy? Chodzi też o to, że mieszkam daleko od Wa-wy dlatego wolałabym załatwić te sprawy telefonicznie dlatego chciałabym wiedzieć czy istnieje taka opcja czy też muszę osobiście jechać do W-wy.
Biochejter
Posty: 1396
Rejestracja: 5 lip 2007, o 06:50

Re: Przenoszenie papierów

Post autor: Biochejter »

Bells pisze:czy mogę zrobić tak, że zawiozę im ten odpis a jak się dowiem, że dostałam się do Poznania to wystarczy, że zadzwonię do nich i powiem żeby mnie skreślili z listy?
Z czystej logiki wynika że nie.

Czemu? Bo równie dobrze ja albo Twoja koleżanka mogę zadzwonić znając chociażby parę Twoich danych osobowych i prosić o skreślenie Cię z listy ] Telefon odpada. Zastanawiałbym się nad listem, ale to też wydaje mi się średnio możliwe do zrobienia.
Awatar użytkownika
Kaya
Posty: 218
Rejestracja: 7 cze 2008, o 19:48

Re: Przenoszenie papierów

Post autor: Kaya »

Jedna z moich koleżanek poprostu nie przyszła studiować, ale i tak musiała odebrać dokumenty osobiście. Także raczej osobiście musisz to załatwiać. Telefon odpada.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 96
Rejestracja: 2 lip 2008, o 19:06

Re: Przenoszenie papierów

Post autor: luiza »

Kaja89 pisze:Jedna z moich koleżanek poprostu nie przyszła studiować, ale i tak musiała odebrać dokumenty osobiście. Także raczej osobiście musisz to załatwiać. Telefon odpada.
no ale troszke chamsko tak trzymac papiery, a może na jej miejsce ktoś by poszedł na studia ? U mnie bylo kilka takich osob których nigdy na oczy nie widziałam. Myślę że autorka tematu powinna się trochę poświęcić i pojeździć po kraju P. Wymarzone studia chyba są tego warte.
merinda2
Posty: 45
Rejestracja: 13 lip 2008, o 03:04

Re: Przenoszenie papierów

Post autor: merinda2 »

Ja w ubieglym roku mialam podobną sytuację, mialam papiery w bydgoszczy (tzn. odpis świadectwa dojrzalości), a ostatecznie poszlam na studia gdzie indziej. Nie wiem jak to wygląda w wawie ale ja w bydgoszczy zalatwilam to następująco: napisalam rezygnację ze studiów na piśmie wyslalam i później kobietka z dziekanatu do mnie zadzwonila musiala się upewnić, że to na pewno ja osobiście napisalam rezygnację zadala mi kilka pytań typu wyniki matur, nr dowodu osobistego, data urodzenia itp. Aha na rezygnacji napisalam jeszcze, że proszę o odeslanie dokumentów na podany przeze mnie adres uzasadniając niemożność osobistego odebrania dokumentów dużą odleglością mojego miejsca zamieszkania od uczelni.

Najlepiej jak już dostaniesz się do poznania zadzwoń do wawy i powiedz, że chcesz zrezygnować. zobaczysz co Ci powiedzą czy musisz przyjechać osobiście czy wystarczy wyslać rezygnację.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości