Kto na medycynie w 2009/2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: KuBuS »

bajer pisze:KuBuS, ja też pracuję i już sobie załatwiłem że będę miał wolne od 20 do 27 sierpnia także dla chcącego nic trudnego a jak nie w taki sposób to będzie trzeba się jakoś spotkać powiedzmy pod koniec września żeby nie wkraczac na studia w grono osób praktycznie nieznanych
zalezy jaka masz prace, ja 7 dni wolnego nie dostane tym bardziej ze wczesniej juz bralem kilka dni na zawozenie papierów. W sumie mnie sie podoba pomysl ze spotkaniem we wrzesniu
brucelolscot
Posty: 183
Rejestracja: 4 gru 2008, o 14:52

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: brucelolscot »

KuBuS pisze:W sumie mnie sie podoba pomysl ze spotkaniem we wrzesniu
Hm jak cos tez sie pisze tylko gdzie to miałoby być :P?
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

KuBuS pisze:zalezy jaka masz prace, ja 7 dni wolnego nie dostane tym bardziej ze wczesniej juz bralem kilka dni na zawozenie papierów
a nie masz znajomego lekarza? albo coś takiego, L4 to chyba najlepsze możliwe rozwiązanie a ja pracuje u kumpla więc wszystko załatwic to była łatwizna

czy garstka tu zagląda wygląda to jakby tak z 20 osób co najmniej tu było z naszej 205tki

co do spotkania to najlepiej pod koniec września jak się wszyscy przybysze spoza Poznania zjadą i można się zintegrowac no i chyba w Poznaniu albo gdzieś w okolicy to się jakoś ustali w przeciągu tych 2 miesięcy
kaśkaZ
Posty: 3
Rejestracja: 6 lip 2009, o 18:08

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: kaśkaZ »

Jagoda jest bardzo fajna i polecam- oczywiście jadę-) Z Gniezna to wiem chyba o pięciu że się dostało więc fulll ludzi
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

ka&#x15BkaZ pisze:oczywiście jadę-)
no to przynajmniej już mam motywację żeby jechac bo się bałem że wyjdzie że sam ktoś jeszcze?
Izis
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:48

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: Izis »

Hej:)
Witam wszystkich którzy wybierają się na lekarski:)
nie miałam pojęcie że jest taki temat na forum:) Mi również udało się dostaćltjupi
widzę, że naprawdę będziemy niezłą mieszanką miejscowości xD ale to nawet fajnie nie będe czuła się sama obco w wielkim mieście
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

witaj Izis, gratuluję dołączenia do naszego składu
Izis
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:48

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: Izis »

Dzięki bajer:) Mam nadzieję, że jak zaczniemy nasze wymarzone studia to stworzymy niezły zespół:)
Widze, że jesteś z Poznania:P ja się jutro wybieram porozglądać jak wygląda uczelnia, może oblukam jakieś ogłoszenia z mieszkaniami lub pokojami za rozsądną cenę:) Bo na razie jest z tym ciężko/
KingaT
Posty: 25
Rejestracja: 9 lip 2009, o 17:10

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: KingaT »

Ja również witam wszystkich przyszłych lekarzy:) Zapowiada się na to, że przez najbliższe 6 lat będziemy widywać się praktycznie codziennie
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

Izis pisze:Widze, że jesteś z Poznania:P ja się jutro wybieram porozglądać jak wygląda uczelnia
owszem, jestem z Poznania, gdybym wszedł wczoraj to może bym oprowadził mniej więcej po mieście ale Poznań nie jest znowu aż taki trudny do odnalezienia się, będziesz się tu czuć jak w domu (no prawie ) a mieszkania to ciężka sprawa niestety nie orientuje się za bardzo w wynajmie ale szukajcie czegoś na Tomickiego lub Konarskiego (tuż obok Śródki) to będziemy razem na zajęcia jeździc niby nieco dalej od uczelni ale za to taniej niż w samym centrum byc powinno
KingaT pisze:Zapowiada się na to, że przez najbliższe 6 lat będziemy widywać się praktycznie codziennie
i nie powiem że fajnie by było gdyby udało nam się stac zgraną ekipą od samego początku
altervingt
Posty: 16
Rejestracja: 17 gru 2008, o 13:51

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: altervingt »

Też się dostałem A sam Poznań jest dla mnie kosmicznie nowym miastem. mam tylko nadzieję, że w jakiś sposób się tam odnajdę. Integracja - fajna rzecz! Proponujecie coś na początek studiów
KuBuS
Posty: 184
Rejestracja: 1 wrz 2006, o 10:50

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: KuBuS »

piwko po tescie jezykowym
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: doktorka »

bajer pisze:ale szukajcie czegoś na Tomickiego lub Konarskiego (tuż obok Śródki)
tak i na uczelnie dojezdzac 40min

KingaT pisze:Zapowiada się na to, że przez najbliższe 6 lat będziemy widywać się praktycznie codziennie
watpie, tylko z ok 15 szczesliwcami, z ktorymi bedziesz w grupie, a z widzenia znaja sie grupy 1-8 i 9-16. potem na 3 roku, jak grupy sie mieszaja, okazuje sie, ze w ogole nie widzialas nawet na oczy polowy studentow.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości