Kto na medycynie w 2009/2010

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

doktorka pisze:tak i na uczelnie dojezdzac 40min
40 minut? Ledwie o 20-25 minut się pomyliłaś Śródka jest nie tak daleko od uczelni jak myślisz, nie myl z Antoninkiem
doktorka pisze:tylko z ok 15 szczesliwcami, z ktorymi bedziesz w grupie, a z widzenia znaja sie grupy 1-8 i 9-16
takie tylko pytanie czy do grupy jest się wrzuconym na siłę czy to jest wg tego testu językowego dzielone też na inne przedmioty? bo tak ciekawi mnie jaka jest zasada tego podziału na grupy
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: Jootka »

bajer pisze:czy to jest wg tego testu językowego dzielone też na inne przedmioty?
si grupa podzielona na podstawie testu rozwodzi sie dopiero na 3 roku
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: doktorka »

wg testu jezykowgo, maja liste z wynikami i jada od gory po ok 17 osob do grupy zdaje sie.
no i potem masz taka grupe, ktora funkcjonuje jak klasa w liceum-kazda gr ma swoj plan i so chodzi na zajecia wg swojego planu.
bajer pisze:40 minut? Ledwie o 20-25 minut się pomyliłaś Śródka jest nie tak daleko od uczelni jak myślisz, nie myl z Antoninkiem
tak? a dolicz sobie jeszcze przesiadkowe przerwy i tramwaje, ktore uciekly] no 40min to przesadzilam, ale lekko pol godziny, z chartowa jechalam 40min przez srodke] a z chartowa do srodki jest jakies 10min. nie na wszystkie zajecia mozna dojechac 6tka]

[ Dodano: |30 Lip 2009|, o 22:24 ]
Jootka pisze:si grupa podzielona na podstawie testu rozwodzi sie dopiero na 3 roku
albo i nie, moja zostala w calosci i dokoptowali nam osoby wracajace z kiblowania lub dziekanskich]
Awatar użytkownika
Jootka
Posty: 211
Rejestracja: 7 lip 2008, o 14:15

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: Jootka »

doktorka pisze:albo i nie, moja zostala w calosci i dokoptowali nam osoby wracajace z kiblowania lub dziekanskich]
To nie da rady ustawic sobie grupy wpisujac na liste z kim chce sie byc?
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

doktorka, nie jest tak źle z tym dojazdem moim zdaniem ja sobie poradzę jeżdżenie po Poznaniu mam opanowane

a skoro wg językowego to tak trochę dziwne kryterium no ale pogodzę sięz nim
pogodna
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2009, o 09:11

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: pogodna »

Witam lekarzy. co do integracji- stawiam na Jagodę, więc z paroma z was się spotkam
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

a orientuje się ktoś czy są jeszcze miejsca? muszę tam zadzwonic w końcu i się zapisac bo jeszcze tego nie zrobiłem
Izis
Posty: 3
Rejestracja: 27 lip 2009, o 22:48

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: Izis »

a orientujecie się czy jest możliwość nauki dwóch języków obcych Na maturze zdawałam niemiecki, a przypuszczam że 90% z was stawiała na angielski/ A sama chciałabym kontynuować oby dwa/ a co do mieszkania w Poznaniu to aż tak mnie to miasto nie przeraża:) najprawdopodobniej wyląduje na Piątkowie:) niezbyt blisko ale niedaleko Pestka:)
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: rigor mortis »

bajer pisze:
doktorka pisze: tak i na uczelnie dojezdzac 40min
40 minut? Ledwie o 20-25 minut się pomyliłaś Śródka jest nie tak daleko od uczelni jak myślisz, nie myl z Antoninkiem
Dojazd ze śródki do anatomicum do jakieś 20-30 minut, w zależności jak tramwaje przypasują. Wiem, bo mieszkam obok śródki i dojeżdzałem mpk przez pierwszy i drugi rok
Awatar użytkownika
kajanda
Posty: 23
Rejestracja: 1 lip 2009, o 19:45

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: kajanda »

nie szuka ktos mieszkania albo nie oferuje pokoj 1 osobowego jestem na 1 roku leku i poszukuje wspolokatora piszcie gg 3692688 lub [at].pl Mam na imie Kaja:D
bajer
Posty: 302
Rejestracja: 13 maja 2009, o 10:38

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: bajer »

Dojazd ze śródki do anatomicum do jakieś 20-30 minut, w zależności jak tramwaje przypasują. Wiem, bo mieszkam obok śródki i dojeżdzałem mpk przez pierwszy i drugi rok
gdzie dokładnie? wystarczy mi ulica jeśli się okaże że w moim bloku to będzie jeszcze śmieszniej

co do tramwajów na przejazd to max 20 minut chyba że się trafi pechowo i tramwaj się zepsuje, z dojściem to może 30 bo nie wiem gdzie to Anatomicum jest dokładnie oprócz tego że Święcickiego
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: rigor mortis »

bajer pisze: gdzie dokładnie? wystarczy mi ulica jeśli się okaże że w moim bloku to będzie jeszcze śmieszniej
św. michała
locka
Posty: 3
Rejestracja: 5 sie 2009, o 15:53

Re: Kto na medycynie w 2009/2010?? :) poznajmy się:)

Post autor: locka »

Witam wszystkich! Ja również od października zaczynam studia na lekarskim I w Poznaniu. Mam nadzieję, że znajdziecie czas nie tylko na naukę i uda nam się poimprezować. W końcu studia to podobno najfajniejszy okres w zyciu!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości