Stomatologia - którą uczelnie wybrać?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
Awatar użytkownika
Kaileena
Posty: 20
Rejestracja: 10 lip 2009, o 19:45

Stomatologia - którą uczelnie wybrać?

Post autor: Kaileena »

Witam
Chciałam zapytać się Was o radę. Wybieram się na stomatologię i mam do wyboru studiowanie tego kierunku w Krakowie, Łodzi, Zabrzu lub Warszawie. Która uczelnia jest najfajniejsza i najbardziej przyjazna studentom? Jak atmosfera, profesorowie? Jak wyposażenie?
Na początku nastawiałam się tylko CM UJ, ale przeczytałam wiele negatywnych opinii. Podobno studenci, którzy mają plecy są faworyzowani, trzeba uczyć się wiele materiału na pamięć oraz wielu niepotrzebnych rzeczy.
Podobnie w Zabrzu, pisali, że wyniszczają psychicznie i najlepiej trzymać się jak najdalej od Śląska.
Pozytywne opinie słyszałam tylko o Łodzi i jej doskonałym wyposażeniu.
Czy to wszystko prawda? UJ leci tylko na opinii? Proszę o wyczerpujące komentarze na temat wymienionych uczelni Gdzie najlepiej wybrać się na studiowanie stomy?
Pabianka
Posty: 79
Rejestracja: 3 sie 2008, o 13:01

Re: Stomatologia - którą uczelnie wybrać?

Post autor: Pabianka »

Jestem po 1 roku w Zabrzu i nie zauważyłam, żeby ktoś mnie wyniszczał psychicznie Może na kolejnych latach? Ale na pierwszym było całkiem miło.
Nie podobało mi się to, że trzeba jeździć np. do Bytomia na zajęcia.
meffiu_89
Posty: 9
Rejestracja: 24 lip 2009, o 14:49

Re: Stomatologia - którą uczelnie wybrać?

Post autor: meffiu_89 »

Kaileena: na ktora uczelnie sie zdecydowalas? mam bardzo podobny orzech do zgryzienia.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości