Czy to dobry pomysł?

Przygotowanie do matury z chemii, rozwiązywanie zadań, pomoc w zrozumieniu reakcji chemicznych, arkusze maturalne z chemii
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: Czy to dobry pomysł?

Post autor: klakiereq »

Mnie się podobało
Awatar użytkownika
onabez
Posty: 48
Rejestracja: 22 maja 2009, o 13:10

Re: Czy to dobry pomysł?

Post autor: onabez »

klakiereq pisze:Mnie się podobało
Najwyraźniej wniosek jest taki, że trzeba wszystko przetestować na własnej skórze. Tylko pojawia się problem, skąd wziąć na to wszystko pieniądze.
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: Czy to dobry pomysł?

Post autor: Ranger »

Operon mi się także nie podobał, z jakiegokolwiek przedmiotu. Błąd na błędzie.
Nie warto
klakiereq
Posty: 348
Rejestracja: 12 maja 2009, o 15:21

Re: Czy to dobry pomysł?

Post autor: klakiereq »

Warto przeczesac allegro (zwlaszcza na poczatku wakacji i na samiutkim koncu badz nawet pod koniec roku), wtedy jest najmniejsze zainteresowanie ksiazkami i mozna kupic w naprawde dobrej cenie
Awatar użytkownika
Tuś.
Posty: 389
Rejestracja: 28 maja 2008, o 15:59

Re: Czy to dobry pomysł?

Post autor: Tuś. »

Przygotowywałam się do tegorocznej matury od października, chodziłam na korepetycje i tam odkryłam zasadę rób zadania, zadania i jeszcze raz zadania", bo też początkowo tylko się uczyłam. Tylko, że za bardzo wzięłam sobie ją do serca i jednym słowem przesadziłam. Na własnej skórze odczułam, że nie ma sensu robić jak najwięcej, tylko jak najporządniej. Robiłam je na zasadzie zrobić jak najszybciej w jak najkrótszym czasie i to był mój największy błąd, który przypłacę poprawianiem matury w przyszłym roku, bom się tam gdzie chciała, nie dostała. Najważniejsze w tych zadaniach to ćwiczyć precyzyjność odpowiedzi, a ja wiadomo a tutaj to bym pewnie zauważyła, a to przecież wiedziałam! i tak wychodziło w domu 90%, a na maturze o piętnaście mniej.
Korzystałam z Operonu i więcej tego nie zrobię, bo jest tam masa błędów i z Omegi, z której ponownie skorzystam, zaopatrzę się też w ten Witowskiego. Z Pazdry korzystałam, ale rzadko, jakoś mi on nie leżał.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości