lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
dulce
Posty: 74
Rejestracja: 18 maja 2009, o 13:10

lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: dulce »

pomyślałam, że warto się poznać aa macie w planach ten obóz w Łazach ? bo ja chyba tak
Awatar użytkownika
Acetylocholina
Posty: 1308
Rejestracja: 24 kwie 2008, o 21:11

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: Acetylocholina »

ja też mam go w planach D
Bociek
Posty: 10
Rejestracja: 3 paź 2008, o 15:42

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: Bociek »

Ja też,
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: altruistka11 »

Witam jestem zupełnie obca, nikogo nie znam i chcę się wybrać do Łodzi co prawda mam 243 pkt ale liczę w głębi ducha na drugi nabór a cóż to za obóz mogę prosić jakieś info i chyba mogę powiedzieć witam nowych kolegów i koleżanki
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: Grzybu123 »

altruistka11 pisze:Witam jestem zupełnie obca, nikogo nie znam i chcę się wybrać do Łodzi co prawda mam 243 pkt ale liczę w głębi ducha na drugi nabór a cóż to za obóz mogę prosić jakieś info i chyba mogę powiedzieć witam nowych kolegów i koleżanki
A masz samochód, bo ja z Sycowa będę jeździł (o ile próg spadnie o te 5 pts jeszcze)

PS. Obóz bardzo polecam, znam ludzi którzy to organizują i można poznać dużo ludzi w tym z innych wydziałów (np Farmaceutyczny etc).
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: altruistka11 »

Grzybu123, to mieszkasz 12 km ode mnie ja jestem z
mieszkasz w akademiku?
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: Grzybu123 »

altruistka11 pisze:Grzybu123, to mieszkasz 12 km ode mnie ja jestem z
mieszkasz w akademiku?
Da, tzn mieszkałem a teraz nie wiem jak będzie wszystko zależy od drugiej listy na leku, no mam nadzieję że już nie od 3

Co do akademika to naprawdę nie jest (było) tak ciężko dostać, zresztą Łódź to nie jest drogie miasto tak naprawdę ceny mieszkań / kawalerek są porównywalne z cenami w akademiku.
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: altruistka11 »

kiedyś nawet mieszkałam w Sycowie, chodziłeś do sycowskiego liceum? Przepraszam chciałam napisać, że jestem z wsi niedaleko Dziadowej Kłody, z góry zakładam, że miejscowość ta jest Ci znaną Jesteś teraz w Sycowie?

Wiesz, co do auta jeśli chcesz możesz mnie wozić. swoim . nie będę mieć nic przeciwko
Ostatnio zmieniony 12 lip 2009, o 14:46 przez altruistka11, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: Grzybu123 »

Da ] i tak, teraz jestem w Sycowie ale i tak muszę na dniach jechać do Łodzi bo mam jeszcze małe porachunki z tamtejszym Umedem. Ogólnie to na medycynę wybieram się (bo jeszcze się nie dostałem) po przerwie w postaci jednego innego kierunku, zresztą też na Umedzie w Łodzi.

PS. Dostałaś się już w pierwszej rekrutacji? Bo jak dostalibyśmy się daj Bóg w drugiej to możemy razem jechać dokumenty złożyć, ja pewnie jeszcze o akademik będę składać dokumenty więc Cię tam ogarnę co i jak. Jeśli jedziesz z Wrocka to ja i tak pociągiem jeżdżę z Międzyborza Sycowskiego. Zresztą jak coś to pisz na PW po drugiej liście jeśli próg będzie conajmniej 240 (inaczej to nie pisz, bo będę się denerwował )
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: altruistka11 »

Właśnie o akademik papiery też chcę złożyć. o widzisz no to super. jeśli dostaniemy się za drugim naborem (ja mam 243 więc jestem dobrej myśli) to chętnie się z Tobą zabiore jakie dokumenty chcą do akademiku? a i jeszcze jedno czy ja powinnam złożyć jakąś formę deklaracji, potwierdzającą mój dalszy udział w rekrutacji? Czy to się dzieje automatycznie?

P.S
Na tym forum to w sumie trafiłeś się mi jak ślepej kurze ziarno. Drugi nabór nasz
Ostatnio zmieniony 12 lip 2009, o 15:09 przez altruistka11, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: Grzybu123 »

Zaświadczenie o dochodach każdego z rodziny, jak rodzeństwo to zaświadczenia że studiują / uczą się lub akt urodzenia. Każda osoba z rodziny musi podpisać że nie ma dochodów nieopodatkowanych (chyba z gruntów rolnych nie znam się), no i jeszcze się dowiesz, czego będzie brakować Druki są gdzieś na stronie umedu, ale mnie to zawsze mamusia ogarnia więc jak już będę wiedział, że będzie ok to dam Ci znać. Ale do tej pory i tak musisz załatwić zaświadczenie o dochodach (ew akt urodzenia i zaświadczenia o nauce od rodzeństwa).

Pozdrawiam
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: altruistka11 »

Grzybu123, z góry dziękuje
DK175
Posty: 23
Rejestracja: 2 lis 2007, o 20:00

Re: lekarski 2009 - kto złożył papiery ?

Post autor: DK175 »

Witam! Ja póki co dostałem się na woj-lek, ale też licze po cichu na lekarski jeszcze choć z 230 pkt. może być cięzko. Patrząc jednak na to jakie były spadki punktów w zeszłych latach to może jest szansa jeszcze Jak sądzicie? Ktoś nie szuka współlokatora?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości