Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Gniewko
Posty: 4
Rejestracja: 17 lip 2009, o 14:04

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: Gniewko »

Oj chętnie altruistka11, ale mnie akurat juz nie będzie w środe jade do Wrocławia szukac jakiegos pokoju czy cos. teraz mam już ost dzwonek, żeby coś znaleźć inaczej w październiku zamieszkam chyba pod mostem
tyma
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2009, o 17:03

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: tyma »

Ja w międzyczasie znalazłam inną możliwość dla siebie, mam nadzieję że do końca tygodnia dostanę jasną odpowiedź i będę wiedziała na czym stoję. Na koniec sierpnia faktycznie może już być za późno na znalezienie czegoś, ale pomysł ze spotkaniem jest fajny, możnaby się jakoś poznać przed rozpoczęciem roku
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: .kuba. »

No i d***, z akademikiem mogę się pożegnać. Zostaje szukanie mieszkania.
Czy oni są nienormalni, przecież mam 550km dojazdu do uczelni!
Awatar użytkownika
formica
Posty: 784
Rejestracja: 6 lip 2008, o 00:18

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: formica »

no w tym roku podobno jakieś jazdy są z tymi akademikami. Nawet CI co mieszkali tam rok temu mają problem
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: siouxsiesioux »

Jest ktoś chętny do wynajęcia miejscówki w 2-osobowym pokoju? Mam na oku takowy na ul. Reja. To tak wstępnie, jakby coś.
.kuba.
Posty: 294
Rejestracja: 4 cze 2009, o 20:40

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: .kuba. »

Oł je, oł je! Ja tu rozpaczam nad nieprzyznaniem mi akademika, a w tym czasie moi znajomi szukają mieszkania i, co ważniejsze, myślą też o mnie. W efekcie od października (a dokładniej od września, bo wtedy zaczyna się wynajem) staję się mieszkańcem Wrocławia. I to bardzo blisko centrum, bo przy placu Bema.
Życzę Wam również takiego szczęścia!
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: altruistka11 »

Kiedy dostanę odpowiedź o tym, że dostałam miejsce w akademiku W jakim terminie mnie o tym poinformuja od złożenia dokumentów?
altruistka11
Posty: 100
Rejestracja: 1 mar 2009, o 11:28

Szukam współlokatorki pokój za 350 zł od osoby Wrocław

Post autor: altruistka11 »

Witam
Szukam współlokatorki do pokoju cały koszt wynosi 350 bez żadnych dopłat więc sądze, że może to byc okazja. Jutro jade obejrzec mieszkanie po godzinie 12, w tym lokum znajdują się już 4 osoby metraż pokoju wynosi jakies 20 m2 zainteresowane proszę o kontakt 722 363 016

[ Dodano: |22 Lip 2009|, o 19:43 ]
Chcę dodać że jestem studentką analityki medycznej - I rok
[mod]Nie powielaj postów.[/mod]
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, o 19:35 przez altruistka11, łącznie zmieniany 1 raz.
rosalie
Posty: 15
Rejestracja: 12 lip 2009, o 19:50

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: rosalie »

a ja szukam pokoju najlepiej jednoosobowego, ale w mieszkaniu studenckim nie znam nikogo we Wrocławiu, dziś tam byłam pierwszy raz - złożyć papiery, ale. czuje, że będzie dobrze -) oczywiście, jakby parę osób z AM się zgadało to by było pewnie taniej i przyjemniej razem wynająć mieszkanie, niż szukać osobnych pokoi u kogoś.
tak, czy inaczej, jakby ktokolwiek miał jakiś namiar - będę wdzięczna
jedi
Posty: 55
Rejestracja: 9 lip 2009, o 22:55

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: jedi »

Ja sie przylaczam Wie ktoś moze ile kosztuje wynajem pokoju jednoosobowego? Czy jest z tym duzy problem?
Awatar użytkownika
Ranger
Posty: 137
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:33

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: Ranger »

Jest z tym ogromny problem. Jak znajdziesz pokój jednoosobowy za 600-800 zeta w centrum to możesz uważać się za farciarza.
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: Cinereus »

A ja mam takie pytanko: dostal ktos z was akademik ? bo jak tak, i nie ma z kim mieszkac to moznaby sie ustawic do 1 pokoju. ja jestem na 2 roku lek.
shisha pangma
Posty: 192
Rejestracja: 3 lip 2009, o 13:49

Re: Jacyś chętni do współwynajęcia mieszkania?

Post autor: shisha pangma »

jedi pisze:Wie ktoś moze ile kosztuje wynajem pokoju jednoosobowego?
Ranger pisze:Jest z tym ogromny problem. Jak znajdziesz pokój jednoosobowy za 600-800 zeta w centrum to możesz uważać się za farciarza.
bzdura ja od dwóch lat mam pokoj jednosobowy, cena zależna od rachunkow, max placilam 555
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości