Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Asiollo
Posty: 226
Rejestracja: 7 gru 2008, o 14:05

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Asiollo »

misiaqd pisze:ja odchodze z Gdańska-185pkt.
dzoners pisze: a rezygnuję jeszcze z Poznania i Gdanska.
słuszna decyzja
hesse
Posty: 21
Rejestracja: 4 lip 2009, o 19:42

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: hesse »

ja z wrocławia.
Glyga
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2009, o 13:29

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Glyga »

Ja rezygnuje z Wrocławia( z 2 listy), Łodzi, Olsztyna. Wybieram Zabrze:)
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Lumen »

hesse pisze:ja z wrocławia.
Glyga pisze:Ja rezygnuje z Wrocławia( z 2 listy)
Chwała Wam za to
bajer pisze:mysle ze ten pomysl z ankieta jest dobry i najlepiej jakby osoby mowiace ze rezygnuja informowaly przy okazji o ilosci swoich punktow jesli to nie problem
Myślę że najprościej by było gdyby autorka tematu zmodyfikowała posta dodając ankietę Nawiasem mówiąc ja mam 256 punktów (171 z dwóch), ale jak widać moja rezygnacja z Łodzi zbyt wiele nie dała
Batha
Posty: 2658
Rejestracja: 20 maja 2007, o 16:32

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Batha »

Lumen pisze:Myślę że najprościej by było gdyby autorka tematu zmodyfikowała posta dodając ankietę Nawiasem mówiąc ja mam 256 punktów (171 z dwóch), ale jak widać moja rezygnacja z Łodzi zbyt wiele nie dała
ale na to ma tylko 35 min od założenia tematu. teraz to jest niemożliwe
Lumen
Posty: 72
Rejestracja: 14 lip 2009, o 14:45

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Lumen »

Dlaczego tylko 35 min? O_o W takim razie trzeba zakładać nowy temat. ale to bez sensu
Ramone
Posty: 216
Rejestracja: 27 mar 2007, o 19:53

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Ramone »

Ze Szczecina i Bydgoszczy.
kkkkk
Posty: 98
Rejestracja: 1 sie 2008, o 15:01

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: kkkkk »

Mam pytanie: jeśli rezygnuję z jakiegoś kierunku,a już złozyłam tam papiery to jest mozliwosc zeby mi odesłali te dokuemty pocztą czy muszę po nie jechac osobiscie?
zlotko
Posty: 107
Rejestracja: 11 maja 2009, o 20:25

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: zlotko »

musisz osobiscie,a jak nei to uprawniony notarialnie ktoś. nie chce im sie wysylac tobie papierow, a w bydgoszczy beda po skonczonej rekrut wysyalc tym, ktorzys ei eni dostali, ale to chyba tylko tam.
d.md
Posty: 28
Rejestracja: 4 lip 2009, o 18:33

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: d.md »

Odeślą Ci pocztą, ale na pewno nikt nie bedzie sobie włosów z głowy rwał, żeby przyszły do Ciebie na czas. Jeśli chcesz złożyć gdzieś te dokumenty w terminie raczej musisz po nie jechać.
Awatar użytkownika
julia.....:):)
Posty: 1452
Rejestracja: 24 kwie 2009, o 17:08

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: julia.....:):) »

co tak tu cicho///. nie rezygnujecie z uczelni . Próbowałam dodać ankiete ale już nie mogłam zmienić bo po 30 minutach od napisania postu można zmienićzwalniajcie miejsca najbardziej mi zależy mi na Szczecinie Olsztynie i Bydzi
buba
Posty: 54
Rejestracja: 11 lip 2009, o 12:49

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: buba »

Cóż ja składałam do Wrocławia, Krakowa, Łodzi i Katowic. Zostaję we Wroc, miejsce zwolniłam w Łodzi, do Katowic na tę chwilę brakuje mi 1 pkt, więc miejsce przy następnym naborze również będzie dla innych, a do Krakowa i tak się nie dostanę, więc bez różnicy
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: siouxsiesioux »

Zrezygnowałam z Łodzi, Bydgoszcz w ogóle porzuciłam po drodze (po co ja tam w ogóle wpłacałam?! ), obecnie blokuję miejsce na stomie wrocławskiej, ale niewykluczone, że na rzecz leku w Katowicach wkrótce je zwolnię.

Ach, po przeczytaniu tematu o ŚUM poważnie się zastanawiam nad tym, co przed chwilą napisałam.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości