Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
kuffi
Posty: 35
Rejestracja: 7 paź 2008, o 19:45

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: kuffi »

Ja jadę wybrać papiery z Krakowa, także 1 miejsce wolne.
Anelordina
Posty: 76
Rejestracja: 19 lip 2009, o 14:17

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Anelordina »

ja zostaje w Kraku (261pkt). Zrezygnowałam z: Łodzi-lek (choć to dużo nie pomoże), Bydgoszczy (choć rejestracja tam super zorganizowana), Lublina (weszłam z 2 listy) i nieszczęsnego Wrocławia (też z 2 listy i wielka frajda że nie jestem na niego skazana).
pozdrawiam i życzę powodzenia
Awatar użytkownika
agnes1108
Posty: 117
Rejestracja: 18 cze 2009, o 10:15

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: agnes1108 »

Szczecin i Zabrze
puella89
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2009, o 23:57

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: puella89 »

Cześć czy ktoś z Was rezygnował ze studiów na które już złożył dokumenty?
Ja własnie jestem w takiej sytuacji że złozyłam papiery do białego i chciałam z tej uczelni zrezygnowac ale jako że mieszkam 600km z tamtąd wolałabym złożyć rezygnacje za pomoca poczty i tu zaczynają się problemy bo podobno można to zrobić kiedy ma sie wniosek potwierdzony przez notariusza. Czy ktos z Was pisał juz takie pismo i jaka ma być jego tresć? Z góry dzieki za odpowiedzi!
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Grzybu123 »

Zadzwoń i się dowiedz, myślę że jak napiszesz rezygnacje z własnym podpisem oraz zapewnieniem, że mogą zadzwonić upewnić się na numer telefonu podany w rejestracji internetowej to wystarczy. Dlaczego na dostanie się na studia ma starczyć podpis, a na rezygnacje nie
puella89
Posty: 17
Rejestracja: 4 cze 2009, o 23:57

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: puella89 »

Bo oni uważają że jesli masz wszystkie dokumenty to skądś je masz czyli od tej osoby poza tym zapisanie się na studia jest o wiele mniej niebezpieczne niz wycofanie kogoś. Mi własnie chodziło o ten tekst bo te babki mi raczej tego nie podyktuja przez telefon/
szyszyn
Posty: 55
Rejestracja: 20 lip 2008, o 18:56

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: szyszyn »

a ja mam super pomysł, można przecież zabrać papiery przez upoważnioną notarialnie osobę. wystarczy dogadać się z kimś z forum, pójść do notariusza po upoważnienie, wysłać je do osoby z białego/okolic, osoba ta odbierze dokumenty i odeśle. jak zapatrujecie na coś takiego? jak coś to ja jestem do dyspozycji.
Awatar użytkownika
Grzybu123
Posty: 840
Rejestracja: 12 maja 2009, o 14:16

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Grzybu123 »

szyszyn pisze:a ja mam super pomysł, można przecież zabrać papiery przez upoważnioną notarialnie osobę. wystarczy dogadać się z kimś z forum, pójść do notariusza po upoważnienie, wysłać je do osoby z białego/okolic, osoba ta odbierze dokumenty i odeśle. jak zapatrujecie na coś takiego? jak coś to ja jestem do dyspozycji.
Hmm ale skoro i tak do notariusza trzeba iść to po co jeszcze dodatkowo komuś zawracać głowę, skoro moża rezygnację wysłać pocztą i na to samo wyjdzie (to, że prześlą dokumenty spowrotem nawet we Wrześniu nie zmieni sytuacji, że miejsce się zwalnia razem z otrzymaniem rezygnacji).

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: godziasia »

no, ja zwalniam miejsce, z którychś tam list, drugich lub trzecich, w Katowicach i Lublinie. Zostaję w Łodzi (która wreszcie obniżyła próg do 243 )
Awatar użytkownika
Cinereus
Posty: 312
Rejestracja: 7 lut 2009, o 00:36

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Cinereus »

możecie mnie już tytułować studentką (Boże, jak to poważnie brzmi!)
jak zdasz anatomie to ok d poki co mowie nie
Awatar użytkownika
godziasia
Posty: 1058
Rejestracja: 3 cze 2009, o 16:50

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: godziasia »

ok zapamiętam Cinereus
ale podpisu na razie nie będę zmieniać
Kama
Posty: 77
Rejestracja: 15 sty 2008, o 16:30

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Kama »

ej, no co jest? Już nikt nie rezygnuje z żadnej uczelni?
Awatar użytkownika
Medycyna Lwów
Posty: 5874
Rejestracja: 14 sty 2007, o 20:23

Re: Z jakich rezygnujecie uczelni medycznych

Post autor: Medycyna Lwów »

tak jakby rekrutacja już na większości uczelni się zakończyła. w końcu już sierpień mamy
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości