jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Forum seksualne poruszające szerokie problemy płci i relacji między osobnikami tej samej lub przeciwnej płci, potrzebami oraz zaburzeniami
ptasiek81
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2009, o 18:15

jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: ptasiek81 »

witam,mam zamiar współżyc z moim chłopakiem,jesteśmy na to obydwoje gotowi,moje pytanie jest takiejesli zabezpieczymy się obydwoje,on prezerwatywą,ja tabletkami anty.to czy jest 100%pewność ze ciąży nie będzie?oraz drugie pytanie ile czasu (godzin,minut)powinno zejść by drugi raz można było się kochać z chłopakiem by było bezpiecznie ,pewność że jego plemniki na członku już nie żyją?
oraz trzecie pytaniejeśli będziemy zabezpieczeni tak jak wyrzej napisałam ,to czy partner może spuszczać się do śodka z ta swiadomośćia że nie bęzie ciąży?
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: doktorka »

zabezpieczenie nigdy nie wynosi 100%, ale w tym przypadku jest bliskie 100%, takze ze spokojem (ejakulacja moze wystapic w pochwie). Co do czasu zycia plemnikow-trudno powiedziec, wszystko zalezy od roznych warunkow, temperatury, wilgotnosci, pH. Natomiast jesli partner po prostu sie umyje +bedziecie zabezpieczeni prezerwatywa badz tabletkami, czy jednym i drugim, to wszystko bedzie w porzadku i wystarczajacą przerwą we współżyciu bedzie czas poswiecony na umycie sie] Wbrew pozorom nie tak latwo zajsc w ciaze.
zdzisław
Posty: 271
Rejestracja: 1 cze 2009, o 02:52

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: zdzisław »

ptasiek81, myslę, że jeżeli będziesz współzył ze swoim chłopakiem to ciąży nie musisz się obawiać. Jeszcze nie znam mądrego co zapłodnił mężczyzne
Jeżeli sie myle to zmien w profilu płec.
ptasiek81
Posty: 2
Rejestracja: 21 lip 2009, o 18:15

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: ptasiek81 »

dla formalności jestem kobietą,.prosze powiedzcie mi czy jeśli się zabezpieczę z jednej i drugiej strony,czy jest możliwośc zajścia w ciązę,jeśli facet spuści się do kondoma?
Awatar użytkownika
siouxsiesioux
Posty: 110
Rejestracja: 2 lip 2009, o 09:11

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: siouxsiesioux »

Zdaje się, że żadna forma antykoncepcji nie daje 100% pewności. Możliwość zajścia w ciążę jest zawsze, ale przy zabezpieczeniu się i tabletkami, i prezerwatywą jest naprawdę bardzo trudno tego dokonać.
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: fimona »

ptasiek81 pisze:jeśli się zabezpieczę z jednej i drugiej strony
?!
Awatar użytkownika
badger
Posty: 2075
Rejestracja: 27 sty 2007, o 18:59

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: badger »

fimona pisze:
ptasiek81 pisze:jeśli się zabezpieczę z jednej i drugiej strony
?!
w sensie tabletką i prezerwatywą ]
Awatar użytkownika
fimona
Posty: 254
Rejestracja: 14 lis 2007, o 13:52

Re: jaka jest pewność zabezpieczenia gumka oraz tablet.anty?

Post autor: fimona »

dzieki!

hmm, w sumie wielka czesc osob decyduje sie na tabletki wlasnie po to, aby zrezygnowac z prezerwatywyale jesli czujesz sie bezpieczniejsza to smialo. ryzyko ciazy jest wtedy niewielkie (skrajnie minimalne) POD WARUNKIEM, ze: tabletki przyjmujesz tak, jak nalezy, no i prezerwatywa jest poprawnie użyta.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość