Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Wzajemne pomoc w wyborze prawidłowego kierunku studiów. Omówienie zasad rekrutacji na poszczególne uczelnie. Pomoc w adaptacji i nauce na studiach.
impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

Klariys pisze:Cześć Pare dni temu zapisałam się na drugi nabór na dietetykę niestacjonarną na pierwszy rok, jak myślicie, z matmą podstawową z której miałam 92% mam szansę się dostać? Z iloma punktami Wy się podostawaliście w tym roku, chociażby na stacjonarne? Bo jeszcze myślę czy by nie zapisać się na dzienną dietetykę, skoro jest możliwość pojawienia się tej piątej listy, ale nie wiem czy mi punktów starczy. A do września tak daleko
na dzienna juz nie mozesz sie zapisac a na zaoczna dostaniesz sie na 100 %
Justynka93
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2014, o 13:58

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Justynka93 »

Mam pytanie dla tych osób ktore robily juz te badania sanitarno-epidemiologiczne, czy wystarczy miec wpis z ksiazeczki sanepidowej z tego badania czy jakies zaswiadczenie tez? bo ja badanie robilam 2 lata temu i nie wiem czy jest ono wazne a chyba pojde do lekarza medycyny pracy prywatnie. Musiala ktos z was robic tez badanie krwi badz rtg pluc?

impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

Justynka93 pisze:Mam pytanie dla tych osób ktore robily juz te badania sanitarno-epidemiologiczne, czy wystarczy miec wpis z ksiazeczki sanepidowej z tego badania czy jakies zaswiadczenie tez? bo ja badanie robilam 2 lata temu i nie wiem czy jest ono wazne a chyba pojde do lekarza medycyny pracy prywatnie. Musiala ktos z was robic tez badanie krwi badz rtg pluc?

składałaś gdzieś jeszcze papiery ?
Justynka93
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2014, o 13:58

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Justynka93 »

impatryk pisze:
Justynka93 pisze:Mam pytanie dla tych osób ktore robily juz te badania sanitarno-epidemiologiczne, czy wystarczy miec wpis z ksiazeczki sanepidowej z tego badania czy jakies zaswiadczenie tez? bo ja badanie robilam 2 lata temu i nie wiem czy jest ono wazne a chyba pojde do lekarza medycyny pracy prywatnie. Musiala ktos z was robic tez badanie krwi badz rtg pluc?

składałaś gdzieś jeszcze papiery ?

nie składam już gdzie indziej, bo tak to przemyślałam i jak będzie ta kolejna lista rankingowa to na pewno się dostaniemy z niej, a jeżeli miałoby się coś zmienić a w to wątpie to wtedy poszłabym na roczna szkolę A ty ?
impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

Justynka93 pisze:
impatryk pisze:
Justynka93 pisze:Mam pytanie dla tych osób ktore robily juz te badania sanitarno-epidemiologiczne, czy wystarczy miec wpis z ksiazeczki sanepidowej z tego badania czy jakies zaswiadczenie tez? bo ja badanie robilam 2 lata temu i nie wiem czy jest ono wazne a chyba pojde do lekarza medycyny pracy prywatnie. Musiala ktos z was robic tez badanie krwi badz rtg pluc?

składałaś gdzieś jeszcze papiery ?

nie składam już gdzie indziej, bo tak to przemyślałam i jak będzie ta kolejna lista rankingowa to na pewno się dostaniemy z niej, a jeżeli miałoby się coś zmienić a w to wątpie to wtedy poszłabym na roczna szkolę A ty ?
no ja też nie
impatryk
Posty: 25
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:14

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: impatryk »

hej,dzwoniłam dziś do dziekanatu i nie będzie już kolejnych list na dzienne.
monika_b
Posty: 4
Rejestracja: 7 lip 2014, o 15:31

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: monika_b »

wie ktoś może gdzie składać dokumenty o stypendium? w dziekanacie w Bytomiu czy gdzie?
Justynka93
Posty: 32
Rejestracja: 15 lip 2014, o 13:58

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Justynka93 »

monika_b,
Z tego co wiem to do 30 września w dziekanacie w Bytomiu, ale zawsze możesz napisać e-mail lub zadzwonić aby się upewnić
Zresztą nawet kilka informacji znajdziesz o tych stypendiach na stronie ŚUM.
Ewelinaaa
Posty: 14
Rejestracja: 24 kwie 2014, o 10:09

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Ewelinaaa »

mi sie wydaje ze w Zabrzu sie sklada te papiery o stypendium ale najlepiej zadzwonic i sie dowiedziec jak juz cos bedziecie wiedziec to dajcie znac ja sie wybieram z tym za ok 2 tyg
Aga1819
Posty: 15
Rejestracja: 3 lip 2014, o 09:22

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Aga1819 »

Hej Mam takie pytanie czy studia I stopnia dietetyka na ŚUM trwają trzy lata, czy po 3 roku studiów jeszcze jest jakiś semestr?
Agi22
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2014, o 09:10

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Agi22 »

Hej

Jestem studentką dietetyki i od października zaczynam II rok.
Mam pytanie czy nie szuka ktoś jeszcze współlokatorki?
Jeśli tak to prosze o kontakt na email: agata122-[at].pl
Nesta
Posty: 12
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:38

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Nesta »

Wiecie którego października jest rozpoczęcie roku akademickiego?
Ewelina_Kasia
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2014, o 19:07

Re: Dietetyka (śląski uniwersytet medyczny)

Post autor: Ewelina_Kasia »

Hej dziewczyny/ chłopaki
Dwie studentki dietetyki stacjonarnej II stopnia szukają kogoś chętnego do wspólnych dojazdów na uczelnię. Szukamy osoób z Jastrzębia - Zdroju lub okolic. Dla chętnych podaje maila: ewelina_[at].com

ps. mamy auto)
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość